Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
VARIOLAJT ZAVESI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.
В...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
PERFORIRAN VENECIJANER 25MM

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Ве...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
ROLO ZAVESI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:2 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
VARIOLAJT ZAVESI SO APLIKACII PO VAS IZBOR

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.Вене...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
DRVEN VENECIJANER 25mm i 50mm

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои.Ве...

Цена:1 €

   

Објавен на: 14.02.2015
VENECIJANER ROLETNI KOPIJA NA DRVO

Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Вен...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2015
itno prodavam

nekoristena masicka za kompjuter i kompj.stolce,crno so beli crtki

Цена:4.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 22.01.2015
Најефтини календари и роковници

Фирмата ,,МИСОМА’’ постои на македонскиот пазар повеќе од 20 год.
Истата се занимава со изработка и продажба на рекламен материјал.
Во најновата празнична понуда, ви нудиме печатење ...

Цена:30 ден.

Битола
 

Објавен на: 27.12.2014
Инк Кертриџи ОЕМ и Компатибилни за сите типови на Принтери

Видови на Брендови за кои имаме инк Кертриџи:
Canon, HP, Lexmark, Brother, Epson, Samsung, Olivetti, Philips, Xerox
на пример:
Canon PGI-5*CLI-8 5/1 со чип само за 590 ден.

Цена:1 ден.

Струга
 

Објавен на: 04.12.2014
Nameštaj za apartmane, kafice, restorane, diskoteke

Proizvodim i prodajem nameštaj za apartmane, kafice, restorane, diskoteke;
školjke od 50 eur, separei od 90eur, barski stolovi od 30 eur, barske stolice od 25 eur​,
dj kabine, ​sep...

Цена:50 €

Скопје
 

Објавен на: 03.12.2014
Kancelariski mebel EFTINO!!!

Se prodava kancelariski mebel malce koristen 2 kompleta zaedno ili odelno po 1 komplet
1 komplet sodrzi ( 2 podvizni fiokari 1 golama i 1 mala polica
Cenata na eden komplet e 7500den

Цена:15.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.10.2014
PECAT GRAVER Izrabotka na pecati Trodat avtomatski pecati LASERSKO GRAVIRANJE www.trodatpecati.mk

PECAT GRAVER Izrabotuva pecati stembili vo sekakvi dimenzii, TRODAT avtomatski pecati, suvi zigovi, pecati za vosok, datumari, numeratori
Brza i kvalitetna izrabotka na guma so laserska tehnologij...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 31.07.2014
Простор и сместување за семинар

Ви нудиме канцеларија и опрема за семинар или состанок со капацитет 12 лица. Гратис вода. Повеќе информации на: http://rezervirajme.com/events-seminari/seminar/sala.html

Цена:250 ден.

   

Објавен на: 19.06.2014
VIZIT KARTI

1000 VIZITKI 1000 DENARI
FLAERI KATALOZI BROSURI ETIKETI
I SVE STO VI E POTREBNO ZA PECATENJE
MAICI, PENKALA, ZAPALKI, PRIVEZOCI, I DR.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
Јубиларна чинија – COSMOFON

родавам Јубиларна чинија на ЕКС компанијата за мобилна телефонија – COSMOFON, со позлатен 24 каратен натпис во стакло , на гласс студио по ISO 9002 стандарди, британска технологија произведен...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2014
SET ZA KAFE I CAJ OD CIST PORCELAN

Продавам увозен Kомплет сет за чај и кафе како на сликата ,со позлатени линии ,24 Kаратни , 100 % ПОРЦЕЛАН SERVISOT VOOPSTO NE E UPOTREBUVAN se sostoi od tri elementi kako na slikata цена 400 d...

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2014
фотокопир

одличен профосионален фотокопир, 55 копии во минута

Цена:550 €

Скопје
 

Објавен на: 28.05.2014
LED PANEL 12 W dimenzija 170mm

TEL:075 919 258 šalji SMS !!!


Напон : 230V

Цена:25 €

Велес
 

Објавен на: 08.03.2014
дигитрон Casio

Продавам дигитрон CASIO -fx 120 супер работи

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 28.02.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка