Prodavam kancelariski stol

ЦЕНА: 1500 мкд

Prodavam kancelariski stol


Prodavam kancelariski stol, siva boja, vo shtof, so naslonaci za race. Se podiga vo visina. Mnogu povolnoГрад:
Skopje
Телефон:
071399865
Објавен на:
17.05.2016

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aco Smokovski
Град:
Skopje
Телефон:
071399865
Објавен на:
17.05.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка