Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Pomeranac (BOO), izrazito patuljast, kompletna dokumentacija

Štenci registrovane odgajivačnice kinološkog saveza Srbije kao i svetske kinološke federacije (FCI) od 1980. godine, čistokrvnih POMERANACA, višedecenijsko iskustvo godi...

Цена:1.500 €

   

Објавен на: 05.04.2022
Померански кученца

Whatsapp/Viber.....+33 757910206
Се продаваат слатки кученца од Померанец. Тие се добро згрижени воспитани во семеен дом, сите се енергични и сакаат да си играат со луѓе. Кучињата ќе бидат провере...

Цена:280 €

   

Објавен на: 14.02.2022
Француски булдог кученца

Whatsapp/Viber.....+33 757910206
Машки и женски кутриња француски булдог се подготвени за нов дом сега, регистрирани, вакцинирани и микрочипирани, глисти. Кученцата се подготвени за нов дом сега, ...

Цена:320 €

   

Објавен на: 14.02.2022
Kobila

Se prodava 6 godisna kobila .Cena 550e, informacii na telefon 078658854
Cvetan Vrbica Kratovo

Цена:550 €

   

Објавен на: 05.12.2021
Ваш сигурен заем

Дали ви треба заем? контактирајте со нас и добијте го вашиот заем.rnе -пошта: angelavaldez48320@gmail.com

Цена:1 €

   

Објавен на: 08.10.2021
akita inu

кученца акита ину
Регистрираният развъдник Sugaz akita обявява наличните мъже. Бащата на кученцата е шампионът, майката на iy линията на японската и световна шампионка. кученцата са със здрав скел...

Цена:1 €

   

Објавен на: 17.09.2021
Pomeranian mini

Здраво
Имаме дополнителни минијатурни прекрасни померанци што треба да им ги подарите на сите прекрасни и грижливи домови.

Тие се и машки и женски; исклучително пријателски и разигран и со де...

Цена:135 €

   

Објавен на: 15.09.2021
1 Brzi zajam nadohvat ruke

1 Pozdrav, tražite brzi zajam bez garanta, kolaterala za poslovnu ili osobnu upotrebu? ne tražite dalje jer nudimo između 2000 i 5 milijuna eura u trajanju od 1 do 27 godina.
prijavi se sada do
e...

Цена:900.000 €

   

Објавен на: 17.07.2021
Lost love spells/voodo spell/money spells and traditional healing in Bahamas,Seychelles/Lost love spells/voodo spell/money spells and traditional healing i n Sudan,Congo,Algeria,

Lost love spells/voodo spell/money spells and traditional healing in Bahamas,Seychelles/Lost love spells/voodo spell/money spells and traditional healing i n Sudan,Congo,Algeria,keny...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 22.04.2021
40 пчелни семејства

- Се продаваат 40 пчелни семејства, во одлична состојба во околината на Демир Капија.
Цена 5500 ден. по пчелно семејство.
- Се продава центрифуга со 4 рамки, стара 2 години
За повеќе информации ...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 28.03.2021
Prodavam ednodnevni piliki sorta amrok,australorp i holandska belocubasta

Prodavam ednodnevni piliki sorta amrok, australorp. Cena e 0.85e po komad za pogolema kolicina po dogovor. Se naodjaat vo srbija selo klinovac opstina bujanova blisku do manastir prohot pcinski. Za...

Цена:85 ден.

   

Објавен на: 24.02.2021
Свињи

Свињи од 100 до 150

Цена:По договор

   

Објавен на: 23.11.2020
Француски булдог кучиња и кученца за продажба

Француски булдог кучиња и кученца за продажба
Нашата прекрасна сина девојка Рокси роди 7 буци кученца 5 сини девојчиња, 1 сино момче, 1 сино момче со сина боја (whatsapp или viber +33753420023)

Цена:180 €

   

Објавен на: 30.10.2020
Достапно добро социјализирани F1 и F2 Savannah мачиња  


Имаме убави мачиња за Ф1 и Ф2 Савана што ги одгледуваме во нашиот дом околу кучиња и деца. Тие се исклучително loveубовни и приврзани со многу енергија. Ние одгледуваме сребрени и златни мачиња с...

Цена:350 €

   

Објавен на: 25.03.2020
Farma Lazarevski - Odgleduvacnica na Japonski Prepelici

Vrsime prodazba na oplodeni jajca od Japonski Prepelici za konzumiranje,a ima I oplodeni jajca za izveduvanje vo inkubator.
Cenata na edno jajce za konzum e 5 denari ,dodeka za vedenje e 6 denari...

Цена:5 ден.

   

Објавен на: 16.12.2019
Prodavam svinja

Cuvana vo s.Zelenikovo Skopsko ima okolu 100 do 120 kg

Цена:130 ден.

   

Објавен на: 01.12.2019
Fantastic mini Pomeranian puppies ready

Fantastic mini Pomeranian puppies ready for their new home. Ready
A perfect litter with bitch puppies.
Pomeranian puppies is a popular healthy breed of dogs that is allergy-friendly and does not ...

Цена:200 €

   

Објавен на: 27.10.2019
Se prodava salo

Prodavam salo od domasno cuvani svinji

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.10.2019
Померанец кученца за продажба.

Померанец кученца за продажба.
Излегувајќи кученца засекогаш дома. Тие ќе го напуштат осигуреникот со КЦ, микрочип, ветеринар, проверен до денес и целосно вакциниран. Тие се одгледуваат во семеен ...

Цена:120 €

   

Објавен на: 15.10.2019
померански минијатурни кутриња

Слатки померански минијатурни кутриња подготвени да ги задоволат своите нови домови и семејства.
Заинтересираните треба да не пишуваат директно преку бројот подолу за WhatsApp.
+33605800917

Цена:125 €

   

Објавен на: 17.09.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка