Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Prodavam 15 jarinja

Prodavam 15 jarinja cena 150 denari za kilogram.

Цена:150 ден.

Пробиштип
 

Објавен на: 06.04.2013
jajca od japonska prepelica

Lekoviti jajca od japonska potpoloska(prepelica). Za da ja dokazat lekovitosta i neverojatnite svojstva Japoncite napravile eksperiment. Izlozenosta na radijacija kaj japonskata potpoloska i kokosk...

Цена:5 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.04.2013
kaliforniski crvi

SE PRODAVAAT LEGLA NA KALIFORNISKI CRVI

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 17.03.2013
CHOW CHOW STENCI

CHOW CHOW stenci na prodaju extra kvaliteta.
Otac; Champion Srbije 2012
Majka; Mi-Pao krvna linija
Kontakt; Atila Fabijan (Srbija)

Цена:500 €

Скопје
 

Објавен на: 07.03.2013
Турски кангал

Продавам мали кангалчета на 2 месеци со две вакцини обезпаразитени надворешно и внатрешно малите се од квалитетни родители со многу добра крв мајка 74 см татко 85см тежът 13 кг Бугарија Дупница тел...

Цена:300 €

Тетово
 

Објавен на: 28.02.2013
Se Prodava Orginal Vucjak

Se Prodava Vucjak od vrvno poteklo zenka stara 8 meseci (rodena 07.06.2012). Kuceto e procisteno od glisti i vakciniran so zdravstvena kniska. Koj e interesiran neka me kontaktira vo fejsbuk ili e-...

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 21.02.2013
Инкубатор

Продавам фабрички, нови инкубатори за кокошки, со следниве карактеристики:220 во / 35 вати; Автоматско одржување на влажност. Рачно вртење на јајцата. Зафатнина: за кокошки - 70 парчиња; гуски - 40...

Цена:80 €

   

Објавен на: 31.01.2013
KUPUVAM

ZAINTERESIRAN SUM ZA DA KUPAM MALI EDNODNEVNI , DVODNEVNI PILINA NESILKI.. I AKO IMA PO MOZNOST DA SE POSTARI, ALI NE POVEJKE OD 2 MESECI.. KOLICINA OD...

Цена:По договор

Крушево
 

Објавен на: 21.01.2013
PRODAVAM PRASINJA ZA PECENJE!

PRODAVAM PRASINJA ZA PECENJE!
MOB:075498454

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.01.2013
SE PRODAVAAT PRASINJA ZA PECENJE KASNI PORASNI

DOJDI I ODBERISI PRASINA SO PEDIGRE TELEFO 076764227 GAZDA KIRE

Цена:1 €

Битола
 

Објавен на: 02.01.2013
persiski macor bara persiska macka za parenje

Персиски сиво - бел мачор бара персиска мачка за парење. Стар 1 година и редовно вакциниран.

Цена:По договор

Куманово
 

Објавен на: 20.12.2012
Продавам-менувам Јарец и коза јалова за кози скозни

Продавам-менувам Јарец и коза јалова за кози скозни
Козата и Прчот се стари по година ипол
Прчот добар за приплод 5500денари
Козата 3000 денари за месо над 35 кила зива мера

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 23.11.2012
барам златен ретривер или лабрадор за подарување

Би сакал куцето да е 3 месеци старо и да не е оделено од мајката за тоа време по можност да е машко.

Цена:По договор

Охрид
 

Објавен на: 18.11.2012
АКИТА ИН

Се продава Акита Ин женско куче старо 1,5 години со иложбен квалитет

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 11.11.2012
OPLODENI JAJCA ZA VEDENJE PILINJA

Prodavam jajca za vedenje pilinja od maticni jata uvezeni od Vojvodina> ISA BRAUN, LEGHORn-15 denari,Golovrati, Brama, orpington, Italijanki, kaporki, saseks, Graorki i uste 10 vidovi-cena 30 de...

Цена:30 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.11.2012
izgubeno UKRADENO kuce od rasata TOSA INU

UKRADENO E KUCE OD RASATA TOSA INU VO NAS.BUTEL.GI ZAMOLUVAME SITE ONIE KOI IMAAT BILO KAKVI INFORMACII DA NE KONTAKTIRAAT NA SLEDNIVE TEL.071/349-252, 071/349-255,VE MOLIME DA NI POMOGNETE DA SI G...

Цена:1.000 €

Скопје
 

Објавен на: 23.10.2012
Продавам кози

Продавам кози, цена по договор, 076 966 207 с.Криволак

Цена:По договор

Неготино
 

Објавен на: 16.10.2012
Oprema za Farmi i Mini mlekari

Oprema za Farmi i Mini mlekari,

Oprema za izgradba na modularni evrini farmi za ovci, kozi, kravi i bivoli spored EU standardi, uvoz na viskomlecni ovci, kozi, kravi i bivoli,

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 04.10.2012
prodavam crn germanski ovcar

Odgajivacnica crnih nemackih ovcara \\\"Schwarz von Despot\\\" iz Sm. Palanke nudi na prodaju stenad i mlade pse, moguca dostava do kupca, takodje muzjak, izuzetan priplodnjak slobodan za...

Цена:По договор

   

Објавен на: 21.09.2012
ОВЦИ

СЕ ПРОДАВАТ ОВЦИ

Цена:4.500 ден.

   

Објавен на: 30.08.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка