40 пчелни семејства

ЦЕНА: 5500 мкд

40 пчелни семејства


- Се продаваат 40 пчелни семејства, во одлична состојба во околината на Демир Капија.
Цена 5500 ден. по пчелно семејство.
- Се продава центрифуга со 4 рамки, стара 2 години
За повеќе информации јавете се на тел. број: 070/687/210Име:
Град:
Скопје
Телефон:
07067210
Објавен на:
28.03.2021

ЦЕНА: 5500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
petar ristov
Град:
Скопје
Телефон:
07067210
Објавен на:
28.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка