Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Monitor

Monitor 22 Philips 223V5SB2/62 Slim V-line, Full HD, 5ms, Black, voopsto nekoristen

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 23.10.2023
3080 RTX White

Prodavam 3080 RTX White
https://rog.asus.com/my/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3080-o10g-white-model/
Mnogu malku koristena za gejming.

Цена:50.000 ден.

   

Објавен на: 26.09.2023
Prodavam ASUS laptop

ASUS FX504GD
2.3 GHz Intel Core i5-8300H Quad-Core
8GB of DDR4 RAM | 256GB SSD
15.6" 1920 x 1080 Wide-View Display

Цена:21.000 ден.

   

Објавен на: 30.04.2023
Goldshell KD6 mining Kadena With Psu

Goldshell KD6 mining Kadena With Psu

Goldshell KD6 mining Kadena algorithm hashrate of 29.2Th/s 2630W power consumption
Manufacturer - Goldshell

Цена:12.000 ден.

   

Објавен на: 06.04.2022
kadena kD5 Goldshell KD5 18ths kD Box BM k1+ asic miner offer

kadena kD5 Goldshell KD5 18ths kD Box BM k1+ asic miner offer

TO ORDER : HotLine/Whatsapp: +86 171 5640 3202
info : guangdongelectronictechnology

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 06.04.2022
Stock New Model Bitmain Antminer L7 9500MHs


Stock New Model Bitmain Antminer L7 - 9500MH/s / Todays Offer PRICE : $4,000 USD
Model Antminer L7 (9.5Gh) Bitmain algorithm hashrate of 9.5Gh/s power consumption 3425W.
Release: November 2021

Цена:4.000 €

   

Објавен на: 06.04.2022
Продавам игри за PS4 и PS3

za PS4:
Read Dead Redemption 2 (nova)-1800 den
Crash Bandicoot Nsane Trilogy- 1600den
Star Wars Battlefront -700 den

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 31.03.2022
Bobcat HNT 300 helium hot spot miner (WTSAP: +1-440-345-6649)

Нарачајте веднаш од нас, нудиме попуст и квалитетни услугиЦена:450 €

   

Објавен на: 14.03.2022
Bobcat 300 Hotspot Miner HNT Helium US915 UK/EU 868

Bobcat 300 Hotspot Miner HNT Helium US915 UK/EU 868 is brand new with warranty and is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the...

Цена:300 ден.

   

Објавен на: 27.02.2022
Blockchain Goldshell KD5 Kadena miner 18Th/s Asic BTC Miner

Shenzhen Global Technology Co,. Ltd is a professional supplier with well-equipped testing facilities and strong technical force with a wide range of good quality ,reasonable prices and stylish des...

Цена:8.999 €

   

Објавен на: 21.02.2022
Bobcat 300 Miner Helium Hotspot EU868

Helium HNT Hotspot Bobcat Miner 300 is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the leading wireless LoRaWAN devices. its runs on ...

Цена:700 €

   

Објавен на: 13.02.2022
Bitmain Antminer L3+ 504 - 700 Mh/s ASIC Litecoin Miner

Shenzhen Global Technology Co,. Ltd is a professional supplier with well-equipped testing facilities and strong technical force with a wide range of good quality ,reasonable prices and stylish des...

Цена:1.099 €

   

Објавен на: 02.02.2022
Instalacia na Windows Office Antivirus PhotoShop

SERVISIRANJE I ODRZUVANJE KOMPJUTERI I LAPTOPI ,INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8
INSTALIRANJE ANTI-VIRUS
INSTALIRANJE OFFICE NERO10,PHOTOSHOP,AUTOCAD,,,COREL-DRAW,ILUSTRATOR,,ADOBE-RIDER,POVE...

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 01.02.2022
Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X

Графичка картичка MSI GeForce RTX 3090 GAMING X TRIO 24 GB GDDR6X. работи совршено и доаѓа со гаранција за производство

Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да к...

Цена:1.100 €

   

Објавен на: 28.01.2022
Подготвен за испорака✈️Ултимативен пакет за диск верзија на Sony PS5⚡️Ново при рака - запечатено ⚡️

Овој пакет PS5 Ultimate е совршен како празничен подарок и ги вклучува следните ставки:

- Конзола за верзија на Sony PlayStation 5 Disc
- Дополнителен контролер PS5 DualSense

Цена:500 €

   

Објавен на: 28.01.2022
Се продават

Хард диск Western digital 4 терабајти (во одлична состојба е и без лоши сектори

Цена:4.200 ден.

   

Објавен на: 22.01.2022
Buy New Sony Playstation 5 Whats-App : +17622334358

Buy New Sony Playstation 5 Whats-App : +17622334358

Selling Brand new Sony PlayStation 5 Games console disc edition brand new with complete accessories and comes with 1 year warranty. items are ...

Цена:500 €

   

Објавен на: 22.01.2022
Bobcat Miner 300 Helium Hotspot for HNT - Black

Buy New Bobcat Miner 300 Helium Hotspot for HNT - Black

Bobcat Miner 300 is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the leadin...

Цена:900 €

   

Објавен на: 22.01.2022
Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

Model Bobcat Miner 300

Цена:1.000 €

   

Објавен на: 19.01.2022
Bitmain Antminer S19 Pro 110TH/s Bitcoin Miner Mining

Other Antminner Equipment's:

Crypto Miner Antminer Machine S19
Innosilicon A10 Pro+ 7G 750M ETH Miner

Цена:7.973 €

   

Објавен на: 13.12.2021
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка