Подготвен за испорака✈️Ултимативен пакет за диск верзија на Sony PS5⚡️Ново при рака - запечатено ⚡️

ЦЕНА: 500 €

Подготвен за испорака✈️Ултимативен пакет за диск верзија на Sony PS5⚡️Ново при рака - запечатено ⚡️


Овој пакет PS5 Ultimate е совршен како празничен подарок и ги вклучува следните ставки:

- Конзола за верзија на Sony PlayStation 5 Disc
- Дополнителен контролер PS5 DualSense
- Безжични слушалки од Sony Pulse
- 12-месечен код за членство на PlayStation
-  1 месечен код за претплата на PlayStation Now

Состојба:
Сосема нов, никогаш отворен/користен и фабрички затворен.

Било какви прашања слободно прашајте.
заинтересираниот купувач треба да контактира на Whatsapp: +1(430) 895-7715 Е-пошта: verizonmarketingltd@gmail.comИме:
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mark Vincent
Град:
Bitola
Телефон:
075276499
Објавен на:
28.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка