Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Бебешка опрема

Продавам бебешки стол за хранење,добро сочуван,детска количка,кенгур,krevetce.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 25.03.2020
ПРОДАВАМ ДЕТСКА ЕЛЕКТРИЧНА КОЛА

КОЛТА Е ДОБРО СОЧУВАНА, ЕЛЕКТРОМОТОРОТ Е ИСПРАВЕН НО ТРЕБА САМО ДА СЕ ВГРАДИ НОВА БАТЕРИЈА ЗА ДА ВОЗИ НА СТРУЈА.ЦЕНАТА НЕ Е ФИКСНА

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.02.2020
prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe

prodavam mnogu malce koristeni raboti za bebe
- drveno krevetce so standarna golemina so dusek mnogu malce koristeno so dusek. na negonima 2 fioki po cela dolzina
- stolce za hranjenje sto voopst...

Цена:10.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.11.2019
Se prodava detsko krevetce

Se prodava detsko krevetce so dusek koj e seuste vo najlon.

Цена:2.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 16.10.2019
kolicka + transporter i kolicka/gratis ogradici

Prodavam : 1. kolicka + transporter Hauck ( komplet)2300den 2. letna kolicka Venus 1300 den ( nema slika, potokalova letna cador kolicka).Za sekoja od kolickite sledi gratis ogradica za detsko krevetce

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2018
Prodavam detski velosiped

Prodavam dobro socuvan detski velosiped vo ispravna sostojba i so pomosni trkalca.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.05.2018
Bebesko sediste i bebeska kolicka

Se prodava:
Bebedko sediste. Podesivo oo visina i naslon. So 4 trkalca koi se zakocivaat. Predniot oosluzavnik se vadi. Cena 2500 mkd
Bebeska kolicka:
Podesiv naslon i podesiva za malo i pogolem...

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
Kolicka I sediste za vo kola

Kolicka Graco mnogu socuvana so aluminium ramka se spusta vo lezecka polozba

Цена:30.002.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 26.03.2018
Бебе опрема

Повелете, кому треба:
- проодувалка Chicco, 1,500
- бебе монитор Tigex, 2,000
- предно седиште за точак, 800

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.12.2017
televizor-monitor za deca - mece


Prodavam zacuvan mnogu malku koristen televizor za deca- forma vo vid na MECE. Moze da se koristi i kako monitor za kompjuter. Informacii na tel.076-330-834 - Galina

Цена:10.000 ден.

Делчево
 

Објавен на: 26.10.2017
Се продава бебешка количка

Се продава бебешка количка на Chicco, тегет боја, многу малку користена и добро сочувана.

Цена:3.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.08.2017
Detska oprema

Se prodavaat kolice na akumulator,transporter,dubak,nisalka.

Цена:1 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 22.07.2017

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2017
Продавам детско столче Cam

Продавам детско столче Cam во одлична состојба, кое се поставува и со заштитни каиши се прицврстува на секаква кујнска столица. Столчето има додаток-послужавник и лесно се склопува. Не е потрбен го...

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 18.07.2017
Монтажно креветче - Игротека

Продавам монтажно креветче (игротека) за деца и бебиња

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.05.2017
Prodavam kolicka za bebe 3 vo 1

Prodavam Kiddo kolicka za bebe 3 vo 1
Koristena 7 meseci
Kupena e 24000 denari

Цена:16.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 30.05.2016
Ostanato uslugi

Pravime kifli, pogaci, mekici 14 den

Цена:14 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2016
Prodavam bazen

Prodavam bazen od 100m2, 6 brodcinja i pumpa za bazen.

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 24.03.2016
Продавам стерилизатор за шишиња за во микроталасна печка

Стерилизатор марка NUK користен повремено 6-7 месеци. Скоро нов и зачуван. Се користи во микро печка и стерилизира за 5 мин.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.12.2015
ZENSKA BEBESKA KOLICKA HAUCK VO TOP SOSTOJBA PO EKSTRA CENA

Zenska bebeska kolicka od markata HAUCK, donesena od stranstvo, mnogu malce koristena, ekstra socuvana, ekstra cena, mnogu lesna za koristenje, kompaktna so moznost za sklapanje super za devojcence...

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка