Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
бебешка облека

продавам летна бебешка облека од 0-6 месеци, одлично сочувана и многу малку носена, без флеки. цената е 100 денари за парче (освен синото машко комплетче со маичка и пантолончиња кое е 150 денари),...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.05.2012
Prodavam detsko sediste za vo kola

Sedisteto e novo ne koristeno do 23kgr. Italijansko proizdvostvo so pilotsko zakopcuvanje i so drzac na glavceto

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.04.2012
prodavam detsko krevetce

krevetceto e koristeno ama kako novo bela boja dve fioki pregrada i dusece so likovite od crtanite filmovi

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.03.2012
ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Roland RD-300GX (мы продаем по ХПК)

ПРОДАЖА СЕЙЧАС: Roland RD-300GX (мы продаем по ХПК)

88-клавишная стерео несколько образцов звука пианино
Воспроизведение аудио

Цена:1.500 €

Делчево
 

Објавен на: 22.02.2012
DECKI KOLI I TOCAK

PRODAVAM DECKA KOLA SKORO NOVA AUDI TT SO KUMULATOR I DALISKI SKORO E NOVA I IMA DECKI VELOSIPET NOVO NE ISKORISTEN

Цена:90 €

Скопје
 

Објавен на: 10.02.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка