Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
kolicka

skoro novi kolickata rackata se vrti na dve strani

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2013
Prodavam bebeska kolicka so relaksator

Kolickata e malku koristena vo odlicna sostojba se prodava zaedno so relaksator

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.05.2013
TRANSPORTER I STOLCE

TRANSPORTEROT I STOLCETO SE SKORO NOVI JAVE TE SE KE SE DOGOVORIME DVETE SE PO 1500 DEN ZNACI 3000 DVETE POZZZZZZ SLIKITE SE OD NIV na telefon 078287861 andrijana

Цена:3.000 ден.

Битола
 

Објавен на: 11.05.2013
prodavam krevetce

Prodavam odlicno socuvano krevetce za bebinja so dusek tel.075/245-876

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.05.2013
Продавам бебешка-детска количка

Количката е одлично сочувана.контакт тел.070-798-338

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 21.04.2013
Детска Количка Чиполино Дакота

Се продавa детска количка Чиполино Дакота користена 3 месеци само, со кочници на сите тркала подесива рачка за туркање положба на тело во 3 позиции

Цена:4.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 04.04.2013
detska kolicka

Се продава детска количка која е многу функционална и одржана.Количката може да се нивелира во сите можни позиции,погодна е за деца од 0-3 години.Може да се користи и како колевка.Цената е многу поволна

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.01.2013
detska kolicka

Se prodava detska kolicka pogodna za deca od o do 3 godini.Moze da se nivelira vo site mozni pozicii.Moze da se koristi i kako kolevka za bebe.Znaci kolickata e mnogu kvalitetna i odrzana.Za cena ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 22.12.2012
Playstation 2

Prodavam dobro socuvano soni 2 slim cipuvano so desetina igri vo koj spagaat i nekolku orginalni\\Kontakt telefon 078 510 296

Цена:3.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2012
Detska Kolicka, relaksator, sediste za kola, dubak...

Prodavam detska kolicka Maxi Cosi, na tri trkala, kako na tocak, so kocnica. Plus relaksator odozgora so drzaci. Kupena vo Germanija 400 evra. Mnogu malce koristena. Ja prodavam bidejki nemam mesto...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.10.2012
Prodavam detsko sediste za vo kola

Prodavam detsko sediste za vo kola, koristeno samo 5 pati. Ganc novo od Chicco. Kilaza-do 36 kg. So podesuvanje vo zavisnost kolku kg ima deteto.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2012
Itno se prodava!

Itno prodavam detsko drveno krevetce so dve fioki i dusek vo odlicna sostojba. CENATA NE E FIKSNA!

Цена:1.500 ден.

Струга
 

Објавен на: 13.10.2012
PRODAVAM DETSKO KREVETCE

PRODAVAM DETSKO KREVETCE, SKORO NOVO, SO NEOTPAKUVAN DUSEK

Цена:4.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2012
kolicka za bliznaci

Се продава количка за близнаци малце користена и многу сочувана за подетални информации контакт на тел. 075-666-007

Цена:120 €

Скопје
 

Објавен на: 29.09.2012
Детско креветче

големина на креветчето е 2 * 0,6 м под дусекот има сандук за чуване на алишта и постелнина тел 075342522

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 25.09.2012
Avtomobilce detsko Hitno

Se prodava detsko avtomobilce na akumulator socuvano povolno.Mozi i zamena

Цена:По договор

Битола
 

Објавен на: 20.07.2012
bebeska kolicka

se prodava bebeska kolkicka mnogu dobro socuvana skoro kako nova i mnogu malku koristena

Цена:2.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 11.07.2012
detsko krevetce

detsko krevetce, marka CAM, se sklopuva vo torba,edna godina staro, odlicno socuvano

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2012
Prodavam sediste za avtomobil Cam 0+

Prodavam sediste za avtomobil grupa 1, Cam 0+ do 18 kg, se podesuva naslonot na sedisteto vo polulegnata polozba. Odlicno socuvano kako novo. CENA PO DOGOVOR

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.06.2012
Se prodavaat pedalinki

Pedalinkite se vo Ohridsko ezero vo Struga

Цена:300 €

Струга
 

Објавен на: 20.06.2012
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка