Prodavam bazen

ЦЕНА: По договор

Prodavam bazen


Prodavam bazen od 100m2, 6 brodcinja i pumpa za bazen.Град:
Bitola
Телефон:
078863136
Објавен на:
24.03.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Ljupcho Arnaudov
Град:
Bitola
Телефон:
078863136
Објавен на:
24.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка