Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Mini Precizna Digitalna Zlatarska Vaga od 0.01 do 200 grama

Prodavam mini digitalna precizna vaga za merenje zlato, nakit, zlatni moneti i drugi predmeti koi baraat tocnost i preciznost.

Raboti so dve mali baterii koi gi dobivate besplatno i mozete da ja...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.09.2020
Utovarac

Se prodava Utovarac Zettelmeyer 1996 godina 1,2m3 zafatnina na korpa vo odlicna sostojba

Цена:14.800 €

Скопје
 

Објавен на: 01.09.2019
novi modularni glodala za zapcanici

Prodavam novi modularni glodala za zapcanici po 8 vo garnitura:
- mod 7 - 100 EUR/garnitura
- mod 5,5 - 80 EUR/garnitura
- mod 4,25 - 80 EUR/garnitura

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 21.07.2019
Masini za cistenje i oprema za odrzuvanje na higiena

Vaslin Dooel e firma koja 20 godini e zastapnik na najkvalitetnata oprema za cistenje vo Makedonija. Kvalitetot i zadovolnite potrosuvaci se nasiot prioritet vo rabotata.

Vo Vaslin Dooel, mozet...

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 19.06.2019
Oprema za sendvicara i picerija

Opremata e socuvana i site masini se vo ispravna sostojba koristeni 1 god

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 06.12.2018
PLUG

Se prodava trobrazden plugCena po dogovor -telefon 077983195

Цена:По договор

   

Објавен на: 19.03.2020
Графички нож Ideal 4205

Графички нож Ideal 4205 скоро нов, широчина на сечење 43 см. Многу малку употребуван, прво сечиво.

Цена:650 €

Куманово
 

Објавен на: 21.11.2019
СТОМАТОЛОШКА МАШИНА

Продавам стоматолошка машина МЕДИЈА во Прилеп 076 600 450

Цена:По договор

Прилеп
 

Објавен на: 20.07.2019
pekarski i slatkarski mashini

сепродава машина за правење кифли 600 еур машина за правење тулумби 800 еур ламинатор 800 еур плехови 5 еур печка на плин 2 етажа 400 еур делилица 1000 еур
Цена:
5 ЕУР

Цена:5 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2019
NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA -INTERPUMP

PRODAVAM NOVI MASINI ZA PERENJE VOZILA
INTERPUMP
AVNOVI REVERBERI
MOOG

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.06.2019
OPREMA ZA SITO PECAT

Осветлувач на сита (емулзија) 80x60 cm со 7 неонки и простор за чување на 6 сита.3 рамки за сит0 80x60cm со скинати сита и една рамка со исправно сито.2 нови ракел гуми само неколку пати искористен...

Цена:150 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 12.12.2018
Guma i Silikon

izrabotka na sekakov vid na gumeni i silikonski dihtonzi,kadici,kalapi i itn po naj povolni uslovi

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.11.2018
Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!

Се продава мешалка за бетон и косилка за трева!Цена по договор!

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.11.2018
SKALA ALUMINIUMSKA 7+1

ALUMINIUMSKA SKALA 7+1, VISINA 2,4m, VISINA NA RABOTNATA POVRSINA 1,8m. MALKU KORISTENA. KAKO NOVA.

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2018
povejke vidovi na masini

Se prodava:
- kombinirka MIOSTANDARD HOBI 82 so dodatni elementi
- bonsek za drvo, nov -nekoristen za na postolje (bugarski)
- kompresor FIAC 150 lit. bez motor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 10.04.2018
Mlin cekicar so mesalka za koncentrat

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na mlinovi cekicari so mesalki za koncentrat.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
Spiralni Transporteri Elevatori

Prodazba od sopstveno proizvodstvo na spiralni transporteri vo razlicni dolzini i dimenzii.


https://www.facebook.com/sandevo.prom/

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 29.03.2018
prodazba na tovarna prikolka

tovarna prikolka so dimenzii 0,90 x 1,30 mi risiver za tv Telekabel

Цена:15.000 ден.

   

Објавен на: 27.03.2018
СТОМАТОЛОШКА ОРДИНАЦИЈА - ПОВОЛНО

- стоматолошка машина JUGODENT ELEKTRA 2000
- KOMPRESOR
- SAUGER
- рендген апарат за заби EI НИШ

Цена:По договор

Крива Паланка
 

Објавен на: 16.03.2018
Prodavam mikser

Prodavam mikser

Цена:350 €

Скопје
 

Објавен на: 05.03.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка