Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
seping povolno

seping vo ispravna sostojba
070 611 476

Цена:450 €

Велес
 

Објавен на: 14.07.2015
Prodavam KOZMETICKA OPREMA

Prodavam kozmeticki krevet , golema topilka , i mala topilka za lice .

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2015
Izrabotka i prodazba na ladilni vitrini

Izrabotuvame i prodavame ladilni vitrini so visok kvalitet i povolni ceni po naracka.

Цена:1 ден.

Битола
 

Објавен на: 13.07.2015
Toplinski pumpi

Izrabotka i montaza na toplinski pumpi od tipot voda - voda i vozduh - voda. Proizvodite se so visok kvalitet i imaat garancija

Цена:1 ден.

Битола
 

Објавен на: 13.07.2015
Komori

Izrabotka i montaza na komori (za odrzuvanje, za zamrznuvanje, za susenje). Proizvodite se so visok kvalitet i imaat garancija.

Цена:1 ден.

Битола
 

Објавен на: 13.07.2015
Водечки керамички ролки и дизни /нишководичи/

Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/, полирани, користени во текстилната техника, во машини за производство на кабли и проводници, во производство на производи од челична жица и ...

Цена:4 €

Неготино
 

Објавен на: 08.07.2015
katanec katanci

na golemo i malo

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.07.2015
ELEVATORI DOZERI MLINOVI PAK VENTIL 25 - 50KGR

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.07.2015
makara

makara so lageri ispravna
spremna za rabota
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.07.2015
Perenje tepisi \ Dimca

perenje na site vidovi tepisi i toa so masina so site certifikati ot najgolemite proizvoditeli ne tepisi \\persiski volnenei i site drugi vidovi tepisi gi susime so susalka komora specialna gi paku...

Цена:50 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.07.2015
ITNO

Se prodavaat Masini Rupicarka i Kopcarka .
Rupicarkata e nechi a kopcarkata e Brothers cenata e dosta interesna.
Imaat svoe postolje, nozni, cenata se odnesuva na dvete masini.

Цена:450 €

Штип
 

Објавен на: 03.07.2015
Dve masini za ladno oblikuvanje na lim - mozna zamena

Se prodavaat dve novi avtomatski linii za ladno oblikuvanje na lim so valanje.
Masinite imaat 9 premini (porti).
Sirina na lim 200 mm. i debelina na lim 1.5 mm.
Mozna zamena za avtomobil.

Цена:12.500 €

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2015
Metalni sigurnosni plombi

Metalni sigurnosni plombi za zastita na sekoj transport. Moze da se koristat za plombiranje na vozila, oprema i sl. vo zavisnost od Vasite potrebi.

Plombite se testirani i gi koristi Carinska Up...

Цена:78 ден.

   

Објавен на: 03.07.2015
bravarija

izrabotka na porti ogradi nastresnici i se od zelezo

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2015
DOZERKI ZA VENTIL VRECI TRANSPORTERI ELEVATORI PAKERKI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2015
drebong

prodavam drebong za obrabotka na drvo so 2 motora i dodaten del za izrabotka na racki za metla i drugi operacii

Цена:По договор

Кратово
 

Објавен на: 04.06.2015
pistol crvena zastava

Се продава пиштол Црвена Застава калибар 7,65, со дозвола, исклучиво на лице со дозвола. Пиштолот е употребен само еднаш (испукан само еден куршум), практично е нов.

Цена:12.000 ден.

Гостивар
 

Објавен на: 03.06.2015
продавам машина за шиење

Продавам машина за шиење, Багат, речиси неупотребувана.
Информации на тел. 075475438

Цена:8.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.06.2015
LONG RANGE GOLD LOCATOR MANUEL

GEOFAZMA DETEKTORS OD GEVGELIJA VI GO PRETSTAVUVA NAJNOVIOT MODEL NA DALECINSKI DETEKTOR DIGITAL
TOCNOST NA PRONAOGJANJE I DISKRIMINACIJA 100%.
SEKOJ PROIZVOD KOGA SE KUPUVA SE TESTIRA NA POLIGON...

Цена:2.000 €

Гевгелија
 

Објавен на: 01.06.2015
POLZAVESTI TRANSPORTERI -ELEVATORI KOFICASTI PAKERKI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 01.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка