Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Cinkara

Prodavam Cinkara kompletna vednas da se pocne so rabota

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.05.2015
masina za secenje i cepenje ogrevni drva

Prodavam nova masina za cepenje i secenje ogrevni drva.od nase proizvostvo

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 25.05.2015
Pilani

Brenti-Pilani,na elektricen i dizel pogon,Mobilni i staticni.
Izbegnato peglanje na testeri.Proizvodstvoto na masinite se naoga vi Nis,Srbija.

Цена:По договор

Струмица
 

Објавен на: 24.05.2015
Klipsarica - rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze

Klipsarica - rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze.
Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vremena. Jednim potezom odradili ste sav pos...

Цена:250 €

Скопје
 

Објавен на: 19.05.2015
prodavam masina

prodavam masina za sienje iberdek SIRUBA zacuvana vo ispravna sostojba

Цена:500 €

Струмица
 

Објавен на: 16.05.2015
ELEVATORI TRANSPORTERI TRAKI DOZERI SPIRALI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.05.2015
ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ

Машини за хемиско чистење
-Donini 16 kg , година 2011 со 1100 работни циклуси досега
-Silc маса за пеглање со сопствен котел , 2010 година
-Camptel кукла за пеглање

Цена:22.000 €

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
машини за ХЕМИСКО ЧИСТЕЊЕ

комплет опрема за хемиско чистење
-машина за перење Donini 16 кг 2011 годиште со 1100 циклуси
-маса за пеглање Silc 2010 година( 6 месеци користена )
-кукла за пеглање

Цена:22.000 €

Скопје
 

Објавен на: 10.05.2015
futer f 250

futer f250 so flansa konplet
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 05.05.2015
Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/

Предлагам керамички водечки ролки и дизни /нишководичи/, полирани, користени во текстилната техника, во машини за производство на кабли и проводници, во производство на производи од челична жица и ...

Цена:4 €

Неготино
 

Објавен на: 05.05.2015
Cisterna Цистерна 1000 литри

родавам цистерна 1000 литри за секаква намена, исправна 100% неоштетена, неискривена, нова неупотребена, не стоена и не горена на сонце ниту еден ден.
Цената е поволна и фиксна, не се јавувајте за...

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 02.05.2015
Алати за ЛИМ штанцање,виткање,пресување,извлекување - услуги

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:2.222 €

Радовиш
 

Објавен на: 28.04.2015
Алати и градежни материјалии услуги производство

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:175 ден.

Струга
 

Објавен на: 28.04.2015
АЛАТИ за гума-метал-лим-пластика за сите машини изработувам

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:1.001 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 28.04.2015
Алати за Лим, Гума, Пвц, Метал по Цртеж и потреба за сите машини Изработка

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:75 €

Струмица
 

Објавен на: 28.04.2015
Alati za site masini izrabotka po crtez, potrebi LIM PVC GUMA i uslugi

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:2.550 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2015
Аlati za guma,metal,lim,plastika.proizvodstvo-NOVI

.Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:888 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2015
Колички-теретни-услужни-ресторански-хотелски по желба НОВИ

....Наше Лично Производство и Продажба прва рака Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО
Жабици за скеле стабилни и вртливи, со и без Т-штрафови,

Цена:12.000 ден.

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
Gradezna Oprema Kajli, Zapki, Stegi, Trkala,Alati i dr uslugi NOVI

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш..

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:3 €

Струмица
 

Објавен на: 28.04.2015
ALATI i NOZEVI za site masini po crtez i potreba izrabotka NOVI

…Наше Лично Производство и Продажба прва рака
Достава Веднаш

1. ПРОИЗВОДИ ЗА ГРАДЕЖНИШТВО

Цена:100 €

Штип
 

Објавен на: 28.04.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка