Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
SEKIRI / СЕКИРИ - KOPACHI / КОПАЧИ - LOPATI / ЛОПАТИ

PRODAVAM:

* 2 KRAMPA bez RACHKI 42см, 52см;
* 3 LOPATI;

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
CHEVLARSKA NAKOVALNA / ЧЕВЛАРСКА НАКОВАЛНА

П Р О Д А В А М:

НОВА ЧЕВЛАРСКА НАКОВАЛНА за ПРОФЕСИОНАЛЦИ.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
СЕКИРИ / SEKIRI - ЛОПАТИ / LOPATI - КОПАЧИ / KOPACHI

П Р О Д А В А М:

* 2 КОПАЧА без РАЧКИ - 42cm, 52cm;
* 3 ЛОПАТИ со РАЧКИ;

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
ALAT PROFI / АЛАТ ПРОФЕСИОНАЛЕН

П Р О Д А В А М ПРОФЕСИОНАЛЕН АЛАТ:

* КЛЕШТА за ФЕДЕРИ - Марка U N I O R.

Цена:1.300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
ELEVATORI KOFICASTI TRAKASTI PUZNI PAKERKI DOZERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.08.2015
KAZAN ZA RAKIJA

PRODAVAM POLOVEN I ISPRAVEN KAZAN ZA RAKIJA
KAZANO E PODVIZEN I SE RASKLOPUVA NA DELOVI

Цена:По договор

Кичево
 

Објавен на: 30.07.2015
Испракам матрици за извлекуванье на метални производи

Предлагам дијамантски и тврди карбид матрици за извлекуванье на метални производи: челична жица, бакарни и алуминиумски проводници, метални нишки од месинг, сребро, злато, платина, волфрам, молибде...

Цена:17 €

   

Објавен на: 29.07.2015
Продавам дрљача

Продавам дрљача со 3 крила добро сочувана.

Цена:15.000 ден.

Куманово
 

Објавен на: 27.07.2015
Светлечка реклама

Димензии 250 цм х 80 цм комплет со неонки и целосна инсталација

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 26.07.2015
PROFESIONALNO IZRABOTENI ISPIRALI ZA TRANSPORTERI

Производи: Индустриски машини и алати />Proizvodstvo na : -avtomatski masini za pakuvanje; -dozerki za med,dzem,krem,shampon; -praskasta i zrnesta roba lepacki za folija;ventili za kafe -melnici...

Цена:1 €

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2015
Rucna masina za klipsanje

Klipsarica - rucna masina za zatvaranje (klipsanje) suhomesnatih proizvoda i druge ambalaze. Nema vise mukotrpnog vezivanja, isecenih ruku i gubljenja vremena. Jednim potezom odradili ste sav posao...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.07.2015
SERVO DRAJVER YASKAWA

Продавам 3 серво драјвери Yaskawa извадени од цнц машина исправни и 1 фрекфентен регулатор инвертор FRENIC до 11кв цена по договор

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 19.07.2015
Mashini xa PVC stolarija

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba JurumleriPoveche infomatsija na web:...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
МАШИНА ЗА АВТОМАТСКО ДОЛНО СЕЧЕЊЕ – ЦИРКУЛАР ЗА PVC И AL ПРОФИЛИ

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GS...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
Машина за чистење на аглите

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GS...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
МАШИНА ЕДНОГЛАВА ЗА ЛЕПЕЊЕ НА PVC ПРОФИЛИ СО НУЛА ШАВ

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GS...

Цена:100 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
Lepilitsa za PVC stolarija

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GS...

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.07.2015
Mashini za PVC stolarija

Proizvoditel prеdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Mashinite moze da se vidjat v salona ni v Skopje naselba Jurumleri.Za kontakti:Bulgaria na GS...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
Mashini za PVC vrati i prozori

Proizvoditel prdlaga direktno bez preku firmi komplekt mashini za PVC stolarija s 2 godiini garantsija.Za kontakti:Bulgaria na GSM: 00359878371922, skype:mumhum1; Poveche infomatsija na ww.pvc-mash...

Цена:7.100 €

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2015
drzac za nozevi unirvezalen strug

drzac za nozevi unirvezalen strug
MTZ US 400
070 611 476

Цена:По договор

Велес
 

Објавен на: 15.07.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка