Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Дали ви треба итна кредит?

Вие сте одбиени од страна на банката и сакате да се добие кредит

мора да ги задоволи вашите било какви потреби.

Цена:1 ден.

Гевгелија
 

Објавен на: 23.02.2014
kolicka za bliznaci

vo odlicna sostojba

Цена:2.500 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 20.11.2013
detska podloga za igranje

ne mnogu koristena povolno.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.10.2013
PRODAVAM OSVEZUVAC CIKO

PRODAVAM OSVEZUVAC NA VOZDUH VO PROSTORIJA
TEL 078 403 165 Dejan

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.10.2013
детски душек Simpo

нов некористесн

Цена:2.000 ден.

Охрид
 

Објавен на: 03.10.2013
prodavam krevetce

Prodavam detsko krevetce na rasklopuvanje sose dusek

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 27.09.2013
ЕДНОСТАВНИ БЕБЕФОНИ

Многу осетливи предавателчиња кои можете да ги слушате на фрекфенција на радио,мобилен,магнетофон,компјутер и имаат неограничени намени и можности.Нудиме и соработка за каталошка продажба на истите...

Цена:250 ден.

Скопје
 

Објавен на: 06.09.2013
Patiki adidas

Se prodavaat detski patiki broj 28 skoro novi dva pati obleceni.

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.08.2013
Се продава детска количка KIKO

Се продава детска количка KIKO во одлична состојба. Седиштето се подесува во неколку позиции, рачката се поместува напред и назад, кочница на тркалата.
Цената не е фиксна.

Цена:3.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 22.08.2013
Креветче за бебе

Продавам креветче за бебе со димензии 65/135,се душекот се подесува на две нивоа-висини,душек нов.

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2013
Bebeski dusek

Prodavam bebeski dusek 120*60 socuvan !!

Цена:950 ден.

   

Објавен на: 07.08.2013
Detska Kolicka

Prodavam Detska kolicka APOLO vo dobra sostojba so dodatok na caska ili sisence !!

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2013
decko krevetce

malce koristeno drveno

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2013

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 07.08.2013
Тротинет/Trotinet

Тротинетот е одлично сочуван.
Рачките одлично функционираат и може да се подигнат во зависност од висината на возачот...Кочницата работи перфектно!

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.07.2013
Продавам количка за близнаци

Продавам количка за близнаци.комплетно нови воопшто некористени од брендот "Brevi"
Цена по договор

Цена:По договор

   

Објавен на: 09.07.2013
Клацкалице за децу

Продајем и изнајмљујем професионалне клацкалице за децу (не кинеске!). Велики избор модела, увоз из Италије. Клацкалице су са мп3 музиком и цртаним филмом. Гаранција и обезбеђен сервис након истека...

Цена:По договор

   

Објавен на: 08.07.2013
ПРЕУБАВО НОВО ДЕТСКО КРЕВЕТЧЕ

Креветчето воопшто не е користено + нов душек и може да се користи и како лулка.

Контакт тел 078 56 22 45

Цена:6.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2013
transporter ,,CHICCO,,

koriisten mnogu malku ,kako nov e

Цена:2.300 ден.

Битола
 

Објавен на: 02.06.2013
kolicka i luljaska

skoro novi evtino

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.05.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка