prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe

ЦЕНА: 10000 мкд

prodavam krevetce stolce za hramenje i kadicka za bebe


prodavam mnogu malce koristeni raboti za bebe
- drveno krevetce so standarna golemina so dusek mnogu malce koristeno so dusek. na negonima 2 fioki po cela dolzina
- stolce za hranjenje sto voopsto ne e koristeno anatomsko lesno prenoslovo ( ne se prevrtuva ) stabipno sonpodeauvanje na visina
- kadicka za banjane malce koristena so nogarki
lice za kontakt Beti na 070/ 344-953Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070344953
Објавен на:
17.11.2019

ЦЕНА: 10000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Vanja J
Град:
Skopje
Телефон:
070344953
Објавен на:
17.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка