Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
NAJEFTIN PROFESIONALEN KOMPJUTERSKI SERVIS VO GRADOT!!

Servis za tableti, lap-topi i desktop kom,monitori lcd,printeri i prodazba na site vidovi kom,novi i polovni,isto taka i nadgradba na istite so novi ili polovni delcinja po vas izbor NAJDOBRI CENI....

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2014
ddr 2 od 2g i 1g od lap top

tie si se ispravni sve ok od lap top tosiba od 2g e 1100 od 1g 800den.a moze i zamena za taa cena nekoj mob.telef.ispraven da raboti na site mrezi

Цена:1.100 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 30.09.2014
Преинсталација на оперативни системи

Windows XP/7/8/ 32bit/64bit и Linux, инсталација на Лаптоп без DVD-ROM
Поврзување на мрежи (LAN i Wireless) и конфигурирање на истата преку рутер или switch
Инсталација на стандардни програми: Mi...

Цена:300 ден.

Струга
 

Објавен на: 23.09.2014
LICENCIRANI KOMPJUTERI, LAPTOPI, SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за половни, рефурбишед и нови компјутери, лаптопи, монитори, таблети, сервери и друга ИТ опрема.

Моментално во магацин ги имаме сле...

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2014
hard disk i mem.

hard diskot e 320gb i mem od 2 i 1g i se od lap top cenata ke se dogovorime za site zaedno a posebno hard diskot 1300 od 2g 1100 i od 1 800den

Цена:1.200 €

Кавадарци
 

Објавен на: 31.08.2014
Payoneer Prepaid MasterCard дебитна картичка

Бесплатно нарачајте Payoneer Prepaid
MasterCard дебитна картичка за плаќање преку интернет достапна во преку 200 земји. http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/fzfv4

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.08.2014
Memorii....

Dve DDR2 256mb ----300.00den
Dve DDR400 512mb---400.00den
Pet PC133 SD 128mb---1000.00den
Site za 1200.00den.

Цена:1.200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
WIRELES KARTICA

Menuvam Linksys Wireless-G Pci Adapter (WMP54G) za Monitor 19"

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 26.08.2014
Kameri alarmi centrali kompjuteri mrezi servis

Продажба, монтажа, сервис и техничка подршка за :
видео надзор,контрола на пристап,алармни и против пожарни сиcтеми, тел.централи, voip, компјутери, мрежи - сервер соби(lan-wan-optika), фотокопири...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2014
Tablet '7 inch pod garancija

Prodavam tablet pod garancija so slednive karakteristiki: KTC Xtreme model 700P11 7`` Tablet, Android 4.1, Resolution 800x480/G+G Panel A grade, 100% no bright dots, CPU RK2926 single core, RAM 512...

Цена:1.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 05.08.2014
od lap top hard disk i mem.

hard diskot e 320gb 1300 so moe kargo a mem.od 2g e 1000den isto so moe kargo i od 1g e 800den

Цена:1 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 04.08.2014
Продавам по договор

Принтер EPSON R300 Photo
за него имам НОВ ЦИС Систем, и за сите 6 бои по 1 литро Епсон боја
Печати квалитетно, и ЦД, слики и хартија
6 лит. боја купени се 10.800 ден на фак.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 24.07.2014
prodavam tablet

prodavam tablet blacketberry 4 meseci star 1Gram memorija 64Ghard disk i 1.5 korduo procesor

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.07.2014
se prodava wi fi ANTENA ZA BESPALTEN INTERNET

PRODAVAM WIFI ANTENA ZA BESPALTEN INTERNET
SEKADE KADE STO IMA SKOLI TABAKO ILI DRUGA USTANOVA
MOZE DA GO KORISTITE
ZOSTO GO PREVZEMA SIGNALOT OD GOLEMA DALECINA

Цена:1.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 13.07.2014
od lap top hard disk 320gb i mem.karticki od 2 i 1g.moze i zamena

cenite se 1500-1100-800den.a moze i zamena za nekoj dobar socuvan mob.telefon ili nekoj tablet do taa cena

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.07.2014
hard disk od lap top i mem.karticki

hard diskot e 320gb--1500den mem.karticka od 2g-1100den.i od 1g 800den moze licno ili prakanje po kargo

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 08.07.2014
se prodavaat od lap top

hard disk-1500 den memoriski karticki od 2g-1100den.i od 1g-800den

Цена:По договор

Кавадарци
 

Објавен на: 04.07.2014
printer

laserski crno-bel printer, hp laserjet pro 1102, nov neotpakovan , pod garancija

Цена:3.800 ден.

Скопје
 

Објавен на: 03.07.2014
CODEGEN 550W ATX Power Suply

Продавам компјутерско напојување:
CODEGEN 550W ATX 12V Nov-2008 Model:550V Power Suply.
Цената не е фиксна. Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гаранција...

Цена:790 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
CODEGEN 400W ATX Power Suply

Продавам компјутерско напојување:
CODEGEN 400W ATX 12V Aug-2007 Model:300X Power Suply.
Цената не е фиксна. Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гаранција...

Цена:590 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка