Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
DVD/RW 22X Samsung SATA Drive

Продавам многу малце користен ДВД режач:
Samsung 22X DVD/RW Oct-2009 SATA Drive SH-S223C/BEBE
Цената не е фиксна. Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гара...

Цена:590 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
2 RAM мемории PQI 1GB DDR2-800

Продавам користени 2 модули RAM меморија:
2 x PQI 1GB 240-Pin SDRAM DDR2-800U (PC2 6400) MEAER422LA0118-08A6.
Модулите идат сите заедно во сет од 2 за една цена. Цената не е фиксна. Лично давам г...

Цена:690 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Продавам компјутер DELL OptiPlex + Гратис Logitech webcam

Продавам компјутер со следнава конфигурација:
OptiPlex GX260
Service Tag: D1FTN0J
Computer Model: OptiPlex GX260

Цена:2.790 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Sound Card Sound Blaster Live! Model CT4830

Продавам звучна картица:
Creative Labs Sound Blaster Live! Model CT4830 PCI Sound Card.
Цената не е фиксна.Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гаранција, ...

Цена:590 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Graphic Card nVidia Quadro FX 3400

Продавам користена графичка картица:
nVidia Quadro FX 3400 SLI0241105158034 256MB GDDR3 SDRAM PCI Express x16 Graphics Card.
At A Glance
Manufacturer:

Цена:1.190 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Graphic Card Palit GeForce 9600 GSO sonic

Продавам користена графичка картица:
Palit GeForce 9600 GSO sonic PCI-E 384MB DDR3 TV-OUT 2DVI.
Palit 9600GSOsonPCI-E 384MB192bit DDR3 TV-OUT 2DVI
General characteristics

Цена:1.290 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Elcomp 600W ATX Power Suply

Продавам компјутерско напојување:
Elcomp MODEL 600W ATX Oct-2009 Switching Power Suply.
Цената не е фиксна. Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гаранција...

Цена:890 ден.

Скопје
 

Објавен на: 23.06.2014
Iznajmuvame LCD proektor, bela tabla i grafoskop

Изнајмуваме опрема за презентации, ЛЦД проектор, бела табла, графоскоп, а доколку изнајмите простор за средби кај нас, даваме и лаптоп, принтање до 12 страници и друго.
повеќе видете на http://rez...

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2014
2 Hard Disks Seagate Cheetah 15K.5 146.8GB

Продавам 2 користени Серверски хард дискови:
Seagate Cheetah 15K.5 ST3146855LC 146.8GB HDD.
Цената не е фиксна.Лично давам гаранција од 4 месеци. Доколку производот се расипе додека е под гаранц...

Цена:890 ден.

Скопје
 

Објавен на: 19.06.2014
Acer Iconia

Екстра сочуван Таблет Acer,7 инчен екран,16GB меморија,камера,1.2Ghz dual-core,една ипол година гаранција,силен звучник,андроид 4.1.2,многу брз таблет со удобно задно куќиште при држење во рака,спо...

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 17.06.2014
Monitor 17" lcd philips 170s

vo odlicna sostojba

Цена:1.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.06.2014
Сервис за Лаптоп и Персонален компјутер

Форматирање/реинсталирање на секаков компјутер/лап-топ, инсталација на софтвер, Чистење од вируси. Доаѓам и на повик.

Цена:400 ден.

Скопје
 

Објавен на: 10.06.2014
Najeftino prodavam Windows XP Home Edition,

Najeftino prodavam Windows XP Home Edition,
originali,neotpakuvani so nalepnica,
najeftino i Microsoft Works Suite original neotpakuvani.
Prodavam najeftino monitor Samsung 17"

Цена:2.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.06.2014
Prodavam nintendo wii za delovi

Nintendoto e ispravo no SOFTVEROT MU E IZBRISAN,takada site hardverski delovi se ispravni,ima adapter senzor i konektor za televizor

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.06.2014
БЕСПЛАТНА РЕКЛАМА ЗА ВАШИТЕ ПРОИЗВОДИ

Отворете сопствена Online продавница сосема бесплатно!

Веб страница на која можете сосема бесплатно да се рекламирате и која брои над 1.900.000 членови од 160 земји низ светот.Ќе добиете квалите...

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 05.06.2014
GTX 560Ti

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=3707#ov

Цена:5.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2014
Ладилник за графичка крта NVidia GeFORCE 3,TiGe Force 4MX series ATI Radeon

Подавам комплетен нов ладилник за графичка карта so site tipovi na priklucoci GEMBIRD за NVidia GeFORCE 3,TiGe Force 4MX series ATI Radeon series JAK KVALITETEN kako na slikata CENA 200 DEN.


...

Цена:200 ден.

Скопје
 

Објавен на: 04.06.2014
Prodavam DVD RW za PC i drugi kompjuterski komponenti eftino

Prodavam DVD RW za PC i drugi kompjuterski komponenti eftino

- DVD RW - LG x52, perfekten za 600 denari,
- DVD RW - TOP-G btc-2410, read/writhe/rewrithe - 40/25/10, so poseben audio izlez na n...

Цена:400 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 02.06.2014
Bram detektor za zlato za iznajmuvanje

Baram da iznajmam detktor za zlato na opredelen period,zaradi proverka na odredeni lokacii ,spored osnovani soznania. Dokolku se isplati ,sleduva nagrada.

Цена:По договор

   

Објавен на: 02.06.2014
nov cooler za lap top

donesen e od stranstvo nov isti takov ko na slikata

Цена:350 ден.

Кавадарци
 

Објавен на: 31.05.2014
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка