Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
MSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO GDDR6 11GBMSI GeForce RTX 2080 Ti GAMING X TRIO GDDR6 11GB Graphic Card

Цена:400 €

   

Објавен на: 20.07.2019
ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС ЗА ВАШИОТ КОМПЈУТЕР, МОБИЛЕН, ТАБЛЕТ...

-Сервисирање на мобилни телефони,лаптопи,таблети,компјутери
-Инсталација на оперативен систем и секаков софтвер по желба.
-Дијагноза, откривање и решавање проблеми со LAN мрежи,рутери
-Решавање ...

Цена:По договор

   

Објавен на: 30.06.2019
GTX 1060 3GB iNNO 3D

Prodavam graficka karta GTX 1060 3GB koristena 8 meseci. Kupena nova vo Grcija. So vnatresnata kutija. Ne e koristena za miniranje. Vo odlicna sostojba kompaktna so mala potroshuvacka.

Цена:7.000 ден.

   

Објавен на: 22.05.2019
Xbox One S

Prodavam Xbox One S so tri igri Fortnite, Fifa 18 i Fifa 17...donesen e od shfajcaria samo e bez kontroller...

Цена:11.990 ден.

   

Објавен на: 06.05.2019
Prodaja web sajta pomeranci.com

Sajt je namenjen za prodaju pasa.
U pitanju je rasa Pomeranian – Boo
tkz Pomeranci.
Sajt poseduje 5 stranica.

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.04.2019
Сет Алармен Систем (АКЦИЈА)

ВРЕМЕ Е ДА ГО ЗАШТИТИТЕ ВАШИОТ ДОМ!

Со ближење на празниците сите сакаме да прошетаме со нашите пријатели. Да ги поминеме празниците безгрижно со нашата понуда на сет интелигентни алармни систем...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 04.04.2019
FIFA 19 Instaliram na Playstation 3 (PS3) i bez cip moze+drugi igri

FIFA 19 Instaliram na Playstation 3 (PS3) i bez cip moze+drugi igri

Цена:10 €

   

Објавен на: 30.01.2019
Prodavam Desktop Kukiste

- Procesor: AMD Athlon II X2 250 Dual-Core 3.0 GHz
- Maticna ploca: ASRock N68-S
- Graficka: nvidia geforce 210 1gb ddr3
- Ram: 4 GB DDR2

Цена:4.000 ден.

   

Објавен на: 28.01.2019
NEW NVIDIA GEFORCE RTX 2080TI FOUNDERS EDITION GRAPHICS CARDApple iPhone X, XS, XS Max and XR , Nvidia RTX 2080 Ti , Samsung Note 9,Iphone X,Titan V,Antminer A9

Цена:300 €

   

Објавен на: 12.12.2018
Asus K53U

Prekrasen laptop: hdd 320 Gb, Procesor 2 Ghz, 15,6 monitor, ram ddr3 6 Gb. Ednostavno: laptop za se.

Цена:7.999 ден.

   

Објавен на: 29.11.2018
Prodavam staticen kompjuter- socuvan

Prodavam staticen kompjuter komplet, socuvan - kratko koristen. Konf 1, intel core i3, kingstone 120gb Ram 4gb, Case w/psu 500 w

Цена:6.000 ден.

   

Објавен на: 26.10.2018
Se prodava

Monitor tastatura mause kuciste zvucnici 100evra celosno opremen vo dobra sostojba tel077677254 natasa vozarci kavadarci...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 18.10.2018
Desktop Apple IMac 21.5''

Kompjuterot e socuvan kako nov. Apple IMac 21.5 late 2009, Procesor Core2Duo 3.1 Ghz, ram 8Gb DDR3, graficka Geforce, Hdd 500gb. Kompjuterot sleduva so orginalni Apple tastatura i gluvce.

Цена:350 €

   

Објавен на: 08.10.2018
For sale Antminer S9, S9i,Whatsminer M3 and Graphics Card

Contact us for all Crypto Currency Miners- Litecoin Miner L3+, Antminer S9, Antminer T9, Ethereum Miner and many more. We have a dedicated professional IT support team for all Cryptocurrency Miners...

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 05.10.2018
Eho Simens

Eho simens so 3 sondi.

Цена:2.900 €

   

Објавен на: 24.09.2018
Γεια σας4

Γεια σας
Συγκεκριμένα, δίνω δάνεια ύψ&omicro...

Цена:345 ден.

   

Објавен на: 15.09.2018
Понуда на заем меѓу приватни 72ч

Здраво
Нудам заеми за сите искрени и искрени луѓе; оние кои
треба кредит за 72 часа и кои се способни да го вратат
пари. Мојот заем започнува од 3000 € до 850.000 € со стапка

Цена:100 €

   

Објавен на: 14.08.2018
Desktop konfiguracija

Ja prodavam slednava konfiguracija, no ne e kompletna:
1. PSU: напојувањето е 265W, извадено од DELL Optiplex конфигурација. Нема 6 пински конектор за графичката во описот;
2. MB Asus P5QE:https:...

Цена:8.000 ден.

   

Објавен на: 09.08.2018
Предложение кредита.


Вы ищете финансирование для увеличения своей деятельности для проекта или покупки квартиры, но, к сожалению, Банк утверждает, что условия, в которых они могут заполнить. Меня больше беспокоит одн...

Цена:756.000 ден.

   

Објавен на: 07.08.2018
For sale: video cards / Asic s9,X3,R4 L3+ D3, GTX 1080,RX580


Supplier in wholesale for your mining equipment Antminer X3/A9/D3/L3+/S9/ GTX 1080ti,1080,RX580,RX480 with complete and perfect performance and with factory warranty.
ORIGINAL SEALED IN BOX WITH...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 02.08.2018
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка