Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
СЕ БАРААТ ДЕВОЈКИ ЗА РАБОТА

Се бараат девојки за хонорарна online работа.
Солидна месечна заработувачка од €500 - €1.000.
Потребни вештини:
Работа со компјутер и добро познавање Англиски јазик.

Цена:35.000 ден.

   

Објавен на: 24.04.2020
Нужен кредит, свяжитесь с нами сейчас

Мы предлагаем настоящие деньги людям, которые искренне и честно нуждаются в деньгах для личных и деловых целей.
Мы всегда можем воплотить в жизнь ваши мечты и предложить вам именно ту сумму денег,...

Цена:188 ден.

   

Објавен на: 15.02.2020

Цена:7.500.000 ден.

   

Објавен на: 11.02.2020
Конзола Xbox One X 1tb - Нова

Игрите најдобро се играат на Xbox One X. Со 40% поголема моќност од која било друга конзола, доживејте импресивни игри во реална 4K. Насловите на блокбастер изгледаат одлично, работи непречено и бр...

Цена:200 €

   

Објавен на: 15.01.2020
Star Wars Jedi: Fallen Order PS4

Prodavam nova neotpakovana igra za ps4 Star Wars Jedi: Fallen Order
release date: November 15, 2019

Цена:3.000 ден.

   

Објавен на: 03.01.2020
MUTUBA SEED AND OIL FOR PENIS ENLARGEMENT +27794136811

Mutuba seed and oil for penis enlargement have helped men everywhere throughout the world to broaden their penis. This is a seed generally utilized as a part of Africa to expand penis measure,...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 18.12.2019

Цена:По договор

   

Објавен на: 06.12.2019
Rig mining

Mozi i zamena za kola.

Цена:По договор

   

Објавен на: 29.11.2019
БРЗО И ИСКРЕН КРЕДИТОТ

Јас доделување кредити за секој кој сака финансиска помош. Ова е заем помеѓу особено со многу едноставни услови и прецизни за овој факт некои чекори за правото спроведување на постапката. Мојот кам...

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 23.11.2019
MacBook Pro Model no: A1278

Prodavam MacBook Pro. Doagja so punjach, 2012 godina,vo dobra sostojba e isto kako nov

Peroframnsiite gi ima na slika

Цена:350 €

   

Објавен на: 18.11.2019
MacBook Pro, Model no: A1278

Prodavam MacBook Pro. Doagja so punjach, 2012 godina,vo dobra sostojba e isto kako nov

Peroframnsiite gi ima na slika

Цена:350 €

   

Објавен на: 15.11.2019
Asus PC

Продавам матична асус Е35М1-М со AMD APU E-350 дуал кор процесор,radeon HD 6310 графичка,4gb ram ddr3,ATX куќиште со PSU. PC-то е користен до пред 1месец само му фали HDD,врти игри како Crysis1 Far...

Цена:2.500 ден.

   

Објавен на: 24.10.2019
Prodavam kindle 8 touch 2016

Se prodava nov kindle 8 touch 2016, kupen od Technomarket Bulgaria na 30.09.2019 god. Garancijata e pod Technomarket Bulgaria.

Цена:80 ден.

   

Објавен на: 21.10.2019
Продавам графичка картица RX 550 4GB DDR5

Графичката е купена пред година дена,малце е користена и е во одлична состојба.Ги врти сите модерни игрици (Call of Duty,Battlefield,CSGO,FIFA 20,Fortnite,GTA 5...).
Ја продавам бидејки имам купен...

Цена:5.500 ден.

   

Објавен на: 06.10.2019
Форматирање и инсталација на оперативен систем

Вршам инсталација и форматирање на оперативните системи windows 7 и windows 10.

Цена:500 ден.

   

Објавен на: 03.10.2019
Mimaki CJV30-100 Printer Cutter 40 Inch

Product Name : Mimaki CJV30-100

Specifications:
Maximum print/cut width: 102 cm

Цена:5.386 €

   

Објавен на: 01.10.2019
Преинсталација и поправка на компјутери

Врашам поправка одржување и инсталација на сите видови на компјутери со оперативни системи и сите потребни софтвери.

Цена:1 ден.

   

Објавен на: 03.09.2019
Tastatura i maus super povolno

1. maus, poloven 100 den
2. maus kako nov ne e koristen 150 den
3. Tastatura genius 200 den
4. tastatura a4tech 200 den

Цена:100 ден.

   

Објавен на: 26.08.2019

Цена:10 €

   

Објавен на: 02.08.2019
Слушалки PHILIPS SHL3160BK/00, црни

Продавам PHILIPS SHL3160BK/00, црни слушалки многу малку користени повеќе информации на линкот
https://www.google.com/amp/s/www.philips.ie/c-p/SHL3160BK_00.amp/headphones
Пишете ми на Вибер исто ...

Цена:600 ден.

   

Објавен на: 28.07.2019
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка