Преинсталација и поправка на компјутери

ЦЕНА: 1 мкд

Преинсталација и поправка на компјутери


Врашам поправка одржување и инсталација на сите видови на компјутери со оперативни системи и сите потребни софтвери.Град:
Куманово
Телефон:
072305072
Објавен на:
03.09.2019

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Далибор
Град:
Куманово
Телефон:
072305072
Објавен на:
03.09.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка