Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Масичка за компјутер

Масичка за компјутер, верна на сликата,во одлична состојба.

Цена:1.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2016
Рутер

Се продава Рутер TP-Link TL-WR642ND користен една година, комплет во оригинало пакување со ЦД, адаптер, мрежена кабел и упатсво за инсталација. Има 2 антени со голем опсег на сигнал и до 300 MB брз...

Цена:90.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 14.10.2016
Fotokopir Ricoh Aficio 1075

Prodavam fotokopir Ricoh Aficio 1075 vo solidna sostojba cena 650 evra

Цена:650 €

Скопје
 

Објавен на: 06.06.2016
Fotokopir. Корир, Фотокопири,Kopiri

Prodazba na reparirani Fotokopiri uvezeni od Germanija!


Crno/Beli Multifunkcionalni Fotokopir masini (kopir, printer, skener)

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 27.04.2016
Тестери за оптички интернет Fluke

Продавам Fluke комплет за верификација на оптичките SM линкови. Инструментот за мерење на оптичка моќност има можност за префрлување на податоците на компјутер и нивно понатамошно менаџирање преку ...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 03.04.2016
Се продава: Lenovo A5500-F (Lenovo TAB A8)

Се продава таблет:

Lenovo A5500-F
CPU: MTK 8121 QC 1.3GHZ

Цена:5.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 02.02.2016

Цена:1.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 20.10.2015
Продавам 2 LG монитори

LG FLATRON L225WTQ - PF
http://www.lg.com/uk/monitors/lg-L226WTQ-PF-lcd-monitor

LG FLATRON W2246S - BF

Цена:65 €

Велес
 

Објавен на: 31.08.2015
Продавм нов компјутер

Продавм нов компјутер
Цена-20000 ден
Контакт-076468305
Гаранција 1 година

Цена:20.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 31.08.2015
РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА ЛАПТОПИ

Стари (100% исправни) и нови резервни делови за лаптопи со гаранција за квалитет...

За детали во врска со понудите, контактирајте не преку долунаведените информации или посетете го нашиот продаж...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
Софтер за малопродажба и ресторани

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ВЕБ СТРАНА WWW.DIGITSOFT.MK ILI KONTAKTIRAJTE NE NA 078/853-013

Цена:299 ден.

Штип
 

Објавен на: 21.08.2015
Baterija za Laptop Asus (Nova)

Prodavam Nova , ne otpakuvana Baterija za Asus Laptop. model: Asus Li-Polymer Battery Pack AP31-1008P. Prakam i preku Kargo , plakate po primanje na pratkata.

Цена:1.000 ден.

Радовиш
 

Објавен на: 18.08.2015
Toshiba Satellite L855 - 14J

Лап топот е купен пред 2 години,одлично сочуван,без гребатинки,вируси и сл.. Може да се погледне во било кое време.
Конфигурација :
Intel Core i7 3630 QM CPU @2.40GHz
4GB DDR3

Цена:25.900 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.08.2015
Нова графичка картичка Sapphire r9 270x dual-x 2gb gddr5 гаранција 1 година

Нова графичка картичка купена на 23.06.2015 год. од амц. Сеуште под гаранција од 1 год. Може и замена за Sapphire r9 290 tri-x 4gb gddr5 со моја доплата.

Цена:6.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 12.08.2015
Se prodava Oculus Rift - Околус Рифт

Se pordava Ocolus Rift (DK2) vo odlicna sostojba mnogu malce koristen so dopolnitelen par leki.

Цена:600 €

Скопје
 

Објавен на: 10.08.2015
SKENER - HP ScanJet 3500c - A4

Prodavam skener HP ScanJet 3500c vo odlicna sostojba.

* Instalaciono CD Drajver;
* USB Kabel;

Цена:40 €

Скопје
 

Објавен на: 09.08.2015
Нови резервни делови за лаптопи..!

Нови резервни делови за лаптопи со гаранција за квалитет...
За детали во врска со понудите, контактирајте не преку долунаведените информации или посетете го нашиот продажен салон...

„ДИГИ...

Цена:По договор

Штип
 

Објавен на: 16.07.2015
Dizajn i IT konsalting

Идеално решение за вашите ИТ и ВЕБ прашања,по неверојатно ниски цени!

ДИЗАЈН:
ВебСтрана - 100-300 Еур.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.07.2015
Prodavam kompjuter

Се продава компјутер комплет со монитор и тастатура. Компјутерот е одличен за канцелариска работа.
Перформанси:
512mb DDR RAM
Intel Pentium 4 2.0ghz

Цена:4.000 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 08.07.2015
Servis i Prodazba na Kompjuteri

*Instalacija na WIndows i Linux
*Cistenje od virusi
*Servis na LapTop i Desktop Kompjuteri
*Prodazba i Setiranje na ruteri

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.06.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка