Wts: Bitmain AntMiner S19 Pro 110Th/s, Bitmain Antminer S19 95TH

ЦЕНА: 2000 €

Wts: Bitmain AntMiner S19 Pro 110Th/s, Bitmain Antminer S19 95TH


New , Full Cables , Warranty , Manuals for Setup
Wholesales Offers Available / All Kinds Of Graphics Card & Antminers Available in Stock.

Payment – BTC / Ethrieum

Supplier : Stephen Jerry

Contact us directly to place an order via :

G-mail: globaltikshorit@gmail.com

Whatsapp Chat : +14702426367

Nvidia GeForce RTX 3090 Founders Edition

New in stock NVIDIA GeForce RTX 3090 Founders Edition 24GB GDDR6 Graphics Card

Antminer S19 Pro Hashrate 110Th/s, Antminer S19

INNOSILICON A10 PRO, Bitmain AntMiner S19 Pro 110T

Canaan AVALON A1246 ASIC Bitcoin miner 83TH

Dell Alienware Area 51M R2 Gaming Laptop 17.3" - 4TB RAID

Nvidia GeForce RTX 3090 , Nvidia GeForce 3080 , Nvidia GeForce 3070 ,All models GPU+ Graphics Mining Computer Video Cards in STOCK ……

Stock Offer: $ & €) 100% Brand New

+ FREE SHIPPING ) OFFER : 50% OFF

Delivery– ( 3 to 4 business days ) UPS – DHL .

100% BUYERS PROTECTION GUARANTEED
ALL KINDS OF GAMING LAPTOPS, GRAPHICS CARD, BITMAIN MINERS AVAILABLEГрад:
Rochester
Телефон:
14702426367
Објавен на:
13.12.2021

ЦЕНА: 2000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Stephen Jerry
Град:
Rochester
Телефон:
14702426367
Објавен на:
13.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка