Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Nov Magsafe Adapter za Mac Book Macbook

Magsafe Power Adapter 60W,
polnac za laptop Macbook Air i Makbook Pro.

Snaga 60W. Napon 16,5 volti 3,65 amperi.

Цена:1.600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.06.2015
cd rom

se preodavaat 3 cd-dvd roma vo ispravna sostojba


070 477 315 mac

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.06.2015
INSTALIRANJE na windows XP,VISTA,7CA,8CA, I DR

FORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOVI WINDOWS SERVERI 2003 I 2008 I OPERATIVNI SISTEMI(xp,wista i 7ca)SO CD ,DVD ILI PREKU USB ZA ONIE KOI NEMAAT DVD DRIVE,SPECIJALNA EDICIJA NA WINDOWS 7 32 i 6...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
format,instalacija na windows xp,vista,7ca,8ca ,programi igri ,soveti

https://www.facebook.com/pages/Soveti-Za-Windows-Programimrezi-Igri/532969683422693?hc_location=timelineCISTENJE OD SITE VIDOVI VIRUSI I MALVERI TROJANCI I TNFORMATIRANJE,INSTALIRANJE NA SITE VIDOV...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.06.2015
kompjuter + biro za kompjuter

ram=512/hard disk=80gb/kompjuterot e vo odlicna sostojba 3500den +1500 za biroto ili komplet 5000den.tel=070/259074 ili 077/751873

Цена:3.500 ден.

Прилеп
 

Објавен на: 02.06.2015
Оригинални нови кертриџи за HP печатачи - копири

Поволно - Нови оригинални неотпакувани кертриџи за HP принтер / копир. Црн 56 и триколор 57. Компатибилни со HP PSC 1110, 1210, 1315, 1350, 2110, 2210, 2310, 2410, 2510, HP Deskjet 450, 5160, 5550,...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 14.05.2015
Prodavam Logitech f710 gamepad

Prodavam Logitech f710 gamepad (racka) bezzicen, za PC,LAPTOP,PlayStation3, smartfon, pred godina ipol kupen, socuvan. Inf. na 072 63 71 71 ili na 070 56 13 90

Цена:1.700 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.04.2015
Servis na site vidovi skrseni Laptopi

Lepenje na plastika i zavaruvanje na sarki(mentese) oblozuvanje so karbon fiber folija
Modeli:MSI,Dell,Hp,Sony,Toshiba,Acer,Asus,Lenovo,LG,Samsung itn.

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 24.04.2015
SERVIS KOMPJUTERI SERVISIRANJE NA KOMPJUTERI

СЕРВИС ЗА КОМПЈУТЕРИ
СЕРВИСИРАЊЕ НА КОМПЈУТЕРИ
SERVISIRANJE NA SITE VIDOVI NA KOMPJUTERI

Цена:1 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.04.2015
Prodavam Kompjuter P4

Procesor 2.4 Ghz
RAM memorija 512 MB
Hard Disk 60 GB
DVD rezac

Цена:2.500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 17.04.2015
Продажба,Монтажа Сервис и Поправка

Телекомуникациски системи,Телефонски Централи,Компјутери и Компјутерски мрежи, Лап Топи Домофонија,Видеофонија,Видео Надзор,Контрола на Пристап,Евиденција на Работно Време,Алармни Системи

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 12.04.2015
Format/preinstalacija na Windows

Preinstalacija/format na operativni sistemi:
-Windows XP (HP) Proffesional
-Windows 7 site paketi 32&64 bit
-Windows 8 pro 32&64 bit

Цена:300 ден.

Скопје
 

Објавен на: 09.04.2015
Продавам 3 Парчиња RAM мемории

Продавам 3 Парчиња RAM мемории:
-2 GEIL 2GB PC2-6400 CL5
-1 APACER 2GB PC2-6400 CL5
1 парче 1500 денари

Цена:4.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 08.04.2015
Wireless tastatura+gluvce

Wireless tastatura+gluvce
za kompjuteri,laptopi, Smart TV
Fasebook.https://www.facebook.com/biser.ivanov.526

Цена:2.900 ден.

Струмица
 

Објавен на: 01.04.2015
Monitor LG (CRT)

Prodavam dva polovni monitori vo super sostojba

1. LG flatron f720b ramen ekran 17" 800den fiksno
2. LG studioworks 710s 17" 500 den fiksno

Цена:500 ден.

Куманово
 

Објавен на: 01.04.2015
ELO touchscreen moitor

ELO monitor na dopir. Prv gazda. Dve godini koristen, Vo super sostojba. Idealen e za kafebarovi, restorani, maloprodazba, bezninski pumpi itn.

Цена:300 €

Скопје
 

Објавен на: 01.04.2015
продажба,монтажа и сервис

продажба,монтажа и сервис на: компјутери,лаптопи,печатари,фотокопири,домофонија и видеофонија,видео надзор,контрола на пристап со евиденција на работно време,алармни

системи,телефонски централи...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 28.03.2015
HITNO PENTIUM 4 KUKISTE ZA SAMO 1300

SE PRODAVAHITNO PENTIUM 4 KUKISTE ZA SAMO 1300 DENARI PROCESOR AMD ATLON XP 1800 HDD 40 GIGA RAM 750MEGA GRAFICKA GI-FORCE 128MEGA

Цена:1.300 ден.

   

Објавен на: 28.03.2015
Монитор за компјутер

Продавам монитор compaq 7500, работи. Може да се искористи и за делови...

Цена:600 ден.

Скопје
 

Објавен на: 27.03.2015
Статичен Веб Сајт - Изработка

Доколку Ви е потребен само мал веб сајт, без напредни опции како пребарување, логирање, регистрација, туку само како едноставен каталог на Вашиот бизнис или на друга содржина, се нуди (само за град...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 26.03.2015
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка