Bitmain Antminer S19 Pro 110TH/s Bitcoin Miner Mining

ЦЕНА: 7973 €

Bitmain Antminer S19 Pro 110TH/s Bitcoin Miner Mining


Other Antminner Equipment's:

Crypto Miner Antminer Machine S19
Innosilicon A10 Pro+ 7G 750M ETH Miner

Горенаведените производи се достапни доколку се заинтересирани

ИСПОРАКА И ИСПОРАКА:

* Нудиме бесплатна достава и достава до сите нови клиенти, доставата се врши директно до вашиот праг.
* Испораката трае само 3 работни дена, без прилагодени проблеми бидејќи компанијата се грижи за сите процедури.
* Ние исто така нудиме купување на големо и мало, со добри попусти колку повеќе купувате, толку е подобар вашиот попуст.
* Бројот за следење се издава веднаш по завршувањето на пратката..

ПОЛИТИКА ЗА ВРАЌАЊЕ:
* Овој производ е загарантирана да работи совршено во добра состојба. Ако поради некоја причина не сте задоволни со купувањето, известете не во рок од 90 дена откако ќе го примите предметот.
* Сите вратени предмети мора да бидат во нивната оригинална состојба и пакување.

ЗОШТО ДА КУПУВАТЕ ОД НАС?
* Вашата приватност е обезбедена
* Цените ни се неповторливи
* Загарантирана безбедна трансакција
* Испраќаме од понеделник до сабота.
* Нудиме разумен попуст при купување на големо
* Нудиме политика за враќање од 90 дена и 100% гаранција за враќање наГрад:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021

ЦЕНА: 7973 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Mich Michellle
Град:
Puy de Dome
Телефон:
0751073303
Објавен на:
13.12.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка