MacBook Pro Model no: A1278

ЦЕНА: 350 €

MacBook Pro Model no: A1278


Prodavam MacBook Pro. Doagja so punjach, 2012 godina,vo dobra sostojba e isto kako nov

Peroframnsiite gi ima na slikaИме:
Град:
Debar
Телефон:
Debar
Објавен на:
18.11.2019

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Moni Marke
Град:
Debar
Телефон:
Debar
Објавен на:
18.11.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка