ASUS 24 Full HD LED monitor

ЦЕНА: По договор

ASUS 24 Full HD LED monitor


Monitorot e osteten pri otvoranje(nov ne e koristen NO CELOSNO FUKCIONALEN). Ima grebnatina/linija od 5 sm vo sredinata napravena od skalpel pri otvoranje.Funkcionalnosta ne e namalena osven sto vizuelno se gleda tenka linija.

https://www.asus.com/Monitors/VS247H/Име:
Телефон:
071 369 522
Објавен на:
26.12.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ace
Телефон:
071 369 522
Објавен на:
26.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка