Program za prodavnica kafici marketi za fiskalna kasa

ЦЕНА: По договор

Program za prodavnica kafici marketi za fiskalna kasa


Зошто да не си го олесните работењето со наједноставниот софтвер за вашата продавница, маркет, кафич, магацин.
РАБОТИ НА СИТЕ ФИСКАЛНИ АПАРАТИ!!!

Нудиме Најефтин професионален програм за продавници, кафичи, мини маркети,магацини, ординации, ресторани, автоделови, бутици, книжара, книговотствени бироа.
Цената е од 50 до 150 евра.

За цената добивате инсталација и обука без дополнителни годишни оптоварувања,

Јавете се и закажете термин за инсталација доаѓаме на лице место.

ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ

НАПОМЕНА: РАБОТИ СО НАЈНОВИТЕ GPRS ФИСКАЛНИ КАСИ.

контакт 078343015, 078343016

tag>> kafic, prodavnica, mini market, kolonijal, restoran, knizara, magacin, magacini, zelezarija, butik, butici, knigovodstvo, materijalno, fiskalni, fiskalna, kasa, softver, software, programi, video nadzor, kameri, kamera, nadzor, toner, toneri, printer, printeri, kompjuteri, evidencija, vreme, software, softverГрад:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
05.04.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dragan Sazdovski
Град:
Skopje
Телефон:
Skopje
Објавен на:
05.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка