Bobcat 300 Miner Helium Hotspot EU868

ЦЕНА: 700 €

Bobcat 300 Miner Helium Hotspot EU868


Helium HNT Hotspot Bobcat Miner 300 is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the leading wireless LoRaWAN devices. its runs on ultra-low power consumption (5W) and its signal range can cover up to 10+ miles.

Price: $500usd

We ship Immediately the same day you place your order... we ship worldwide direct to your door. They are brand new in box with a 1 year warranty. Contact us now to place your order.

we have many frequency available for all countries as well.
US915
EU868
AU915
AS923_1
CN470

To order, chat with us on Whatzapp (+63 927 356 6083) now for fast and convenient response
Contact email: geraldineliguorilimited@gmail.comГрад:
Skopje
Телефон:
7564000000
Објавен на:
13.02.2022

ЦЕНА: 700 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Geraldine Liguori
Град:
Skopje
Телефон:
7564000000
Објавен на:
13.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка