Buy New Sony Playstation 5 Whats-App : +17622334358

ЦЕНА: 500 €

Buy New Sony Playstation 5 Whats-App : +17622334358


Buy New Sony Playstation 5 Whats-App : +17622334358

Selling Brand new Sony PlayStation 5 Games console disc edition brand new with complete accessories and comes with 1 year warranty. items are available to be shipped and authentic.

Sony PlayStation 5 Game Console: $ 450Usd
Sony PlayStation 4 Pro 1TB: $ 220Usd

Telegram : @Newegginc
Whats-App: +(1) 762-233-4358
E-Mail: newegginc.trade@gmail.comИме:
Град:
Memphis
Телефон:
17622334358
Објавен на:
22.01.2022

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Liam Clinton
Град:
Memphis
Телефон:
17622334358
Објавен на:
22.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка