3080 RTX White

ЦЕНА: 50000 мкд

3080 RTX White


Prodavam 3080 RTX White
https://rog.asus.com/my/graphics-cards/graphics-cards/rog-strix/rog-strix-rtx3080-o10g-white-model/
Mnogu malku koristena za gejming.Град:
Skopje
Телефон:
078945844
Објавен на:
26.09.2023

ЦЕНА: 50000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Goran Lazarevski
Град:
Skopje
Телефон:
078945844
Објавен на:
26.09.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка