Продавам игри за PS4 и PS3

ЦЕНА: 1 мкд

Продавам игри за PS4 и PS3


za PS4:
Read Dead Redemption 2 (nova)-1800 den
Crash Bandicoot Nsane Trilogy- 1600den
Star Wars Battlefront -700 den
CoD Modern Warfare -1800 den
Hitman 2 -1400 den
Mortal Kombat 11 -1600 den
Assasins Creed Ezio Collection -900 den
Ride 4 -1800 den
GTA 5 - 1200 den
Mafia 3 -800 den
Doom - 900 den
Ghost Recon Breakpoint- 600 den
Horizon Zero Dawn-700 den
Battlefield 1 -800 den
Homefront The Revolution-800 den
Control - 1500 den
Fifa 18- 400 den
Fifa 15- 300 den
Guitar Hero Live - 600 den

Za PS3 :
Assasins Creed -400 den
Assasinss Creed 3 - 500 den
Battlefield 3 - 400 den
CoD Black Ops -500 den
CoD Modern Warfare 2- 500den
CoD Modern Warfare 3 - 500 den
Medal of Honor Warfighter - 400 den
Rainbow Six Vegas- 400 den
Resistance 2 -400 den
Resistance Fall of Man- 400 den
UFC 2009 Undisputed -400 den
Saints Row 3 - 400 denГрад:
Скопје
Телефон:
070 325 895
Објавен на:
31.03.2022

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Кристијан
Град:
Скопје
Телефон:
070 325 895
Објавен на:
31.03.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка