Prodavam ASUS laptop

ЦЕНА: 21000 мкд

Prodavam ASUS laptop


ASUS FX504GD
2.3 GHz Intel Core i5-8300H Quad-Core
8GB of DDR4 RAM | 256GB SSD
15.6" 1920 x 1080 Wide-View Display
NVIDIA GeForce GTX 1050
USB 3.1 Gen 1 | USB 2.0 | HDMI
720p HD Webcam | RGB (4-Zone) Keyboard
Windows 10 Home (64-Bit)
*додатоците може да бидат купени и посебно
*the accessories can be bought separatelyГрад:
Skopje
Телефон:
071776055
Објавен на:
30.04.2023

ЦЕНА: 21000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Evan Umlenski
Град:
Skopje
Телефон:
071776055
Објавен на:
30.04.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка