Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

ЦЕНА: 1000 €

Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !


Bobcat 300 Helium Hotspot Miner HNT US 915 BRAND NEW !

Model Bobcat Miner 300

Power Use (W) 5
Compatible Currency HNT

1 Unit Price: $1000 USD

Please contact for more details :-

Serious buyers ShouldГрад:
Paris
Телефон:
0758785693
Објавен на:
19.01.2022

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Adel Nasser Saleh Saleh
Град:
Paris
Телефон:
0758785693
Објавен на:
19.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка