Stock New Model Bitmain Antminer L7 9500MHs

ЦЕНА: 4000 €

Stock New Model Bitmain Antminer L7 9500MHsStock New Model Bitmain Antminer L7 - 9500MH/s / Todays Offer PRICE : $4,000 USD
Model Antminer L7 (9.5Gh) Bitmain algorithm hashrate of 9.5Gh/s power consumption 3425W.
Release: November 2021
Weight: 15000g
Noise level: 75db
ORDER NOW :
For Inquiry- Whatsapp +86 171 5640 3202
Shipping & pickup
International Delivery : 4-7 Business Days
( Promo offers Only , Order now up to 30% - 48% OFF ) Antminer L7 - 9500 MH/s on sale now -

Email---asicminerstrade@gmail.com

In Stock
ASUS Pro WS Motherboard
Desktop Components Motherboards
ASUS Pro WS WRX80E-Sage SE WIFI sWRX8 E-ATX Motherboard
ASUS Pro WS WRX80E-SAGE SE WIFIГрад:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022

ЦЕНА: 4000 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
guangdongelectechnology guangdongelectechnology
Град:
guangdongelectechnology
Телефон:
+8617156403202
Објавен на:
06.04.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка