Instalacia na Windows Office Antivirus PhotoShop

ЦЕНА: 500 мкд

Instalacia na Windows Office Antivirus PhotoShop


SERVISIRANJE I ODRZUVANJE KOMPJUTERI I LAPTOPI ,INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8
INSTALIRANJE ANTI-VIRUS
INSTALIRANJE OFFICE NERO10,PHOTOSHOP,AUTOCAD,,,COREL-DRAW,ILUSTRATOR,,ADOBE-RIDER,POVER DVD,SKYPE, -INSTALIRANJE RUTER Инсталација на Microsoft Windows XP,7,8.1,10 UBUNTU WINDOWS SERVER ITN.
Инсталирање на сите придружни програми Office,Antivirus.Player,Pdf , itn
Вракање на податоци од избришани форматирани или било какви хард дискови ,усб ,мамориски картички итн.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070379742
Објавен на:
01.02.2022

ЦЕНА: 500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
saso
Град:
Skopje
Телефон:
070379742
Објавен на:
18.12.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка