Bobcat Miner 300 Helium Hotspot for HNT - Black

ЦЕНА: 900 €

Bobcat Miner 300 Helium Hotspot for HNT - Black


Buy New Bobcat Miner 300 Helium Hotspot for HNT - Black

Bobcat Miner 300 is a high-efficiency miner hotspot for HNT. It is compatible with Helium LongFi, an architecture that combines the leading wireless LoRaWAN protocol, and the Helium Blockchain technology.

Frequency Information
Bobcat currently support US915, EU868, AU915, AS923, and KR920. Choose your frequency as you Order.

Built-in 64GB eMMC flash for better data security and larger memory storage. All other Helium HNT miners on the market either use 32GB flashes or external SD cards.

Manager : Liam Clinton
Telegram : @Newegginc
Whats-App: +(1) 762-233-4358
Email : newegginc.trade@gmail.comИме:
Град:
Memphis
Телефон:
17622334358
Објавен на:
22.01.2022

ЦЕНА: 900 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Liam Clinton
Град:
Memphis
Телефон:
17622334358
Објавен на:
22.01.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка