Prodavam BIRO i kancelariska fotelja

ЦЕНА: 9800 мкд

Prodavam BIRO i kancelariska fotelja


Se prodava kvalitetno agolno biro za kancelariska rabota na koe moze da se postavat i dva kompjuteri,pecatar i se sto e potrebno za kancelariska rabota.So rabotna povrsina od 180 cm moze da odogovri na vasite domasni ili profesionalni potrebi za rabota na kompjuter.So biroto se prodava i golema kancelariska fotelja,kupena od Office & co ,model Mimoza so odlicen kvalitet.Cenata se odnesuva za komplet biro so fotelja,no dokolku ima potreba,moze da se prodadat odvoeno.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
075620887
Објавен на:
04.12.2016

ЦЕНА: 9800 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandra
Град:
Skopje
Телефон:
075620887
Објавен на:
01.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка