SEFOVI, KASI

ЦЕНА: 128 €

SEFOVI, KASI


Golem izbor na sefovi, kasi za kancelariska i domasna upotreba
www.birosafe.com
02/3075786
Cenite se so vklucen DDV 18%Град:
Skopje
Телефон:
3075786
Објавен на:
19.04.2016

ЦЕНА: 128 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Birosafe Skopje
Град:
Skopje
Телефон:
3075786
Објавен на:
19.04.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка