Филтер

избери
до
избери
Филтрирај
Сите

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
амортизер за канцелариски фотељи

одговара за сите канцелариски и компјутерски модели на столици

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 28.02.2014
SEFOVI...KASI...DEPOZITNI BLAGAJNI...TREZORI....

SEFOVI ZA DOMA I KANCELARIJA

SEF SO BRAVA KLUC VEKE OD 194 EUR + DDV

Цена:194 €

Скопје
 

Објавен на: 25.02.2014
Сеф, каса СЕФОВИ огноотпорни

СЕФОВИ
WWW.BIROSAFE.MK

ЦЕНИТЕ СЕ БЕЗ ДДВ 18%

Цена:175 €

Скопје
 

Објавен на: 28.01.2014
prodavam kancelariski mebel

prodavam fotejla kancelariska nova
cena po dogovor isto taka prodavam i vitrina i
dr.... cena po dogovor na ul krste asenov zgrada 1 vlez
3 stan 14 cair skopje mozete da dojdete i licno...

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 15.01.2014
Се продава канцелариски стол

Продавам канцелариско столче добро сочувано.

Цена:500 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.01.2014
Се продава фискална каса

Се продава фискална каса Мак Елит Микро многу малку користена.

Цена:3.000 ден.

Скопје
 

Објавен на: 11.01.2014
Prodazhba na kancelariski nameshtaj

Se prodava kancelariski nameshtaj koj e vo odlichna sostojba i ne e dolgo koristen, zachuvan, od chisto drvo.

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 04.11.2013
FOTOKOPIR,NOZ,PLASTIFIKATOR,KASA

SE PRODAVA FOTOKOPIR RIHON AVICIO 3035,NOV GERMANSKI NOS IDEAL 1043 A3,NOV PLASTIFIKATOR JUPITER A3,NOVA FISKALNA KASA.
JOCO 077698854

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 30.10.2013
Компатибилни кертриџи HP1010 / HP p1005 / Canon 3010

Тонери за ласерски принтери HP1010 / HP p1005 / Canon 3010 и многу други.

За купен 1 тонер цената е 850 мкд.
За купени над 5 тонери, цената е 800 мкд.

Цена:750 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2013
Фотокопирна хартија A4 Fabriano

Природна хартија со многу добра белина. Произведена 100% од елементарен слободен хлор. Гарантирана долга трајност (ISO 9706). Идеална за копии, ласерски и инк-џет отпечатоци, факс и сл.

За колич...

Цена:190 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2013
Изработка на Визит Карти

Изработка и печатење на визит карти. Модерен дизајн и висок квалитет.
- Визит карти во боја
- Визит карти црно бело
- Визит карти пластифицирани

Цена:350 ден.

Скопје
 

Објавен на: 16.10.2013

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2013

Цена:100 €

Скопје
 

Објавен на: 07.10.2013
ФОТОКОПИР

ФОТОКОПИРИ, ПЕЧАТАРИ
ПРОДАЖБА И ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ФОТОКОПИРИ
мултифункционални уреди (фотокопир, принтер, скенер, факс)
RICOH, INFOTEC, NASHUATEC

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 01.10.2013
ИТНО се продава RICOH aficio 3025 RPSC


Се продава половен RICOH aficio 3025, сервисиран со нови делови и купен од РИКОМАК.
Користен само 2 месеци, во перфектна состојба.
- копирање 25 страни во минута, црно бела варијанта

Цена:800 €

Струга
 

Објавен на: 19.09.2013
Трансформатори 220V /12V и моќност од 60W –за халогенки

Продавам Трансформатори 220V /12V и моќност од 60W –за халогенки германски , гланц нови , по CE Стандард работна температура 60C TERMICKI ZASTITEN dolg vek na eksploatacija mali zagubi visok ...

Цена:330 ден.

Скопје
 

Објавен на: 15.09.2013
Продавам двокрилен огноотпорен ормар - каса

Огноотпорен ормар - каса марка - ПРИМАТ за магнетни, оптички медиуми, документи и др. Заклучување: клуч брава со блокада. Димензии 2000х1200 мм. Тежина 1000 кг.

Цена:По договор

Скопје
 

Објавен на: 11.09.2013
ITNO

se prodava kancelariska masa so 5 fotelji eko koza vo crna boja koristeni samo 3 meseci. Itno!!!
072 594 802

Цена:12.000 ден.

Велес
 

Објавен на: 15.08.2013
Prodavam kancelariski namestaj

Prodavam kancelariski namestaj, biro na ge i vitrina,, cisto nov

Цена:По договор

Радовиш
 

Објавен на: 17.07.2013
Buy New:Canon 6D-Canon 5D Mark II & III-Canon 7D-Canon 6D-Nikon D90-Nikon D3S-Nikon D800-Nikon D700

Contact Name :Aurelio Moretti

Email Nikon.canonshop@hotmail.com

Цена:900 ден.

Дебар
 

Објавен на: 12.07.2013
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка