PROIZVODSTVO I MONTAZA VENECIJANER/VARIOLAJT

ЦЕНА: 1 €

PROIZVODSTVO I MONTAZA VENECIJANER/VARIOLAJT


Proizvodstvo, prodazba i montaza na visoko kvalitetni venecijaner roletni,kako i proizvodstvo na variolajt zavesi.
Venecijaner roletni so sirina 16mm i 25mm, perforirani, veneciajner kopija na drvo i mermer, i variolajt zavesi od razlicni tipovi na platna, a nudime i montaza i servis na slednite artikli od uvoz:
-Zebra (Sun strip) zavesi, rolozavesi, drvenvenecijaner so sirina 25mm,35mm i 50mm i aluminski venecijaner so sirina od 35mm i 50mm.
Nudime sorabotka i golemoprodazba na roletari i proizvoditeli na PVC i AL stolarija od cela Makedonija.
ЕКСТРА КВАЛИТЕТ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ
Tel.kon 077/670-691 ; 076/752-978 ; 072/314-718 ili na e-mail: jovanov_petar@yahoo.com
______________________________________ ______
Venecijanki , venecijaner roletni , Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , венецијанки, венецијанер ролетни , вариолајт завеси , ролозавеси,Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
14.02.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Petar Jovanov
Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
28.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка