КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН

ЦЕНА: По договор

КАРТИЧКИ RFID СО ВАШ ДИЗАЈН


Компанијата ДТУ Визард Системи ДООЕЛ може да Ви понуди принтање на Картички за контрола на пристап и евиденција на работно време. Изберете го сами дизјанот на Вашата RFID картичка.

За повеќе информации посетете ја нашата веб страна: http://www.wizard.mk/mk/access-controls/converters/proximity-card-design.html или јавете се на тел. + 389 246 9999Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
03.06.2015

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Визард Системи
Град:
Скопје
Телефон:
00389 2 246 99 99
Објавен на:
02.04.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка