spy,spion,prisluskuvanje,skrieni kameri,bubica,bubici,softver

ЦЕНА: 1000 мкд

spy,spion,prisluskuvanje,skrieni kameri,bubica,bubici,softver


Oва е професионален прислушкувач уред (bubica so apple tehnologija) за било кој простор.Прислушкувачот може да се скрие во торба,гардероба,стан,куќа,под работна маса и др,може да се користи за озвочување на кола и слично.
Со нарачка вие ја добивате бубицата како што е на сликата (некои користат исти слики па после добивате сосема друг понеквалитетен производ)

Како работи ?
Во прислушкувачот се става SIM картичка (број) за мобилен телефон,било која мрежа.Одалечете се колку сакате,ограничување нема .
Кога прислушкувачот ( бубицата) која работи со активација на глас,се активира со звук од само 45 децибила( најмал шепот),кога уредот ке се активира тогаш ТОЈ САМИОТ ВИ ЅВОНИ и врти на вашиот број,вие само го прифаќате позивот и слушате.

Кога уредот работи во мод на позив со вашиот мобилен ВИЕ ГО ВРТИТЕ ТОЈ БРОЈ кој што го имате ставено во прислушкувачот и уредот автоматски,потполно бешумно се активира и вие слушате се што се случува.Од тој момент вие слушате разговори каде што го имате поставено.

Можете да слушате разговори во било кој момент без ограничување на било кое место од земјата.Можете и да ги снимате разговорите .Технички карактеристики:
Прислушкувачот е компатабилен со сите SIM картички на сите оператори
Домет на микрофоните: 14m во нормално растојание
Звукот е кристалено чист и голем домет на микрофоните.
Најквалитетниот прислушкувач на пазарот
Stand-by траење на батеријата: 12-15 дена
Непрекинато слушање : 3-6 часа
Димензија: 3,1 x 1,2cm
СОВЕТ: Ставете нова картичка на која само вие ке го знаете бројот и на тој начин само вие ке можете да слушате разговори.Поради цените на телефонските позиви одберете оператор кој има бесплатни минути и на тој начин ке слушате се бесплатно и неограниччено.
Истата може да се користи и како алармен систем(ја поставувате во одреден објект и ако има провала вие добивате позив на вашиот мобилен телефон)
Цената е за изнајмување од 10 дена
Се продава за 2500денИме:
Град:
skopje
Телефон:
078454711
Објавен на:
22.03.2015

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
zarko
Град:
skopje
Телефон:
078454711
Објавен на:
22.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка