Sefovi...Kasi..Depozitni blagajni..Trezori

ЦЕНА: 194 €

Sefovi...Kasi..Depozitni blagajni..Trezori


Сефови и каси www.birosafe.com

Разновиден асортиман на сигурносни и противпожарни сефови, домашни и канцелариски сефови, депозитни каси, дата сефови и сефови за оружје.
Биросеф е единствен производител во Македонија на сигурносни сефови со Европски сертификати за сигурност, издадени од ECB-S Germany. Овие сефови се произведени според Европскиот стандард за сигурност EN 1143-1 и се класифицирани во различни класи на безбедност. Големиот избор на канцелариски и домашни сефови за безбедно чување на вредностите од различен карактер, сега овозможува идниот корисник на едно место да го одбере соодветниот сеф за своите потреби. Компанијата ги прати трендовите и создаде серија на сефови кои се истовремено естетски адекватни и за најмодерно опремените банки и другите институции од различни сектори.
Цените во понудата се плус ДДВ 18%Град:
Skopje
Телефон:
3075786
Објавен на:
08.06.2015

ЦЕНА: 194 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Birosafe Skopje
Град:
Skopje
Телефон:
3075786
Објавен на:
16.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка