VENECIJANER ROLETNI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE

ЦЕНА: 1 мкд

VENECIJANER ROLETNI PROIZVODSTVO, MONTAZA I SERVISIRANJE


Производство, продажба и монтажа на високо кавалитетни венецијанер ролетни од Германско потекло со широка палета на бои како и производсво на вариолајт завеси со повеќе типиви на платна и бои. Венецијанер ролетни со ширина 16мм и 25мм, перфорирани, венецијанер копија на дрво и мермер,венецијанер со разни бордури, а вршиме и печатење врз самиот венецијанер,вариолајт или роло завеса на слики, апликации кои што ќе ги посакате (Вие ја одбирате сликата која што ја сакате а ние ја печатиме врз венецецијанерот или вариолајтот), -Зебра(Sun strip) завеси, ролозавеси, дрвен венецијанер со ширина 25мм,35мм i 50мм и алумински венецијанер со ширина од 35мм i 50мм, Освен ова од нашата производна програма во можност сме да Ви понудиме и пластични ролетни, алумински ролетни, комарници од секаков тип (фиксни, роло, врата комарник, шибер) ПВЦ прозори и врати, собни врати, блиндор врати, тенди, гаражи, огради.... ____________________________________________
Нудиме соработка и големопродажба на ролетари и производители на ПВЦ и АЛ столарија од цела Македонија. ЕКСТРА КВАЛИТЕТ ПО НАЈПОВОЛНИ ЦЕНИ ____________________________________________

Тел.кон. 077/670-691 ; 076/752-978 или на email: jovanov_petar@yahoo.com ____________________________________________
Venecijanki , venecijaner roletni , venecijan, Variolajt zavesi , rolozavesi , drven venecijaner , PVC Prozori i vrati , roletni , komarnici, венецијанки, венецијанер ролетни , венецијан , вариолајт завеси , ролозавеси , ПВЦ / PVC Прозори и врати , пластични ролетни , алумин ролетни , комарници ,Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
14.02.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Petar Jovanov
Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
02.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка