prodavam itno

ЦЕНА: 4000 мкд

prodavam itno


prodavam kompjutersko biro(boja buka) i stolce od office crn stofИме:
Град:
Kumanovo
Телефон:
075526376
Објавен на:
22.03.2015

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
ana m
Град:
Kumanovo
Телефон:
075526376
Објавен на:
22.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка