ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ZEBRA, ROLO, PROZORI

ЦЕНА: 1 мкд

ROLETNI, KOMARNICI, VENECIJANER, VARIOLAJT, ZEBRA, ROLO, PROZORI


ПРОИЗВОДСТВО,МОНТАЖА И СЕРВИС НА ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ ПВЦ И АЛ. РОЛЕТНИ ВЕНЕЦИЈАНЕР РОЛЕТНИ ,ВАРИОЛАЈТ ЗАВЕСИ , РОЛО ЗАВЕСИ , ЗЕБРА ЗАВЕСИ ,КОМАРНИЦИ ОД СИТЕ ТИПОВИ , ДРВЕН ВЕНЕЦИЈАНЕР 25ММ И 50ММ, АРМОНИКА ВРАТИ ИЗРАБОТЕНИ ПО НАЈСОВРЕМЕНИ СВЕТСКИ СТАНДАРИ СО ДЕЛУКС РЕПРОМАТЕРИЈАЛ ЗА КОИ ГАРАНТИРААТ СЕРТИФИКАТИТЕ, ГАРАНЦИИТЕ, ОБЕЗБЕДЕНИОТ НЕОГРАНИЧЕН СЕРВИС И СЕТО ТОА ПРОПРАТЕНО СО ОГРОМНО ПОРТФОЛИО НА НАШИ ЗАДОВОЛНИ КЛИЕНТИ.БИДЕТЕ ВНИМАТЕЛНИ ПРИ ИЗБОРОТ НА СИТЕ ГОРЕНАВЕДЕНИ ПРОИЗВОДИ, СЕКОГАШ БАРАЈТЕ СЕРТИФИКАТИ ЗА КВАЛИТЕТ,ГАРАНЦИЈА, СЕРВИС И ПОРТФОЛИО ЗА СРАБОТЕНОТО, БИДЕЈЌИ И ЕДНИНСТВЕНО КАЈ НАС ГО ДОБИВАТЕ СЕТО ТОА.Нудиме соработка и големопродажба на сите ролетари, фирми кои се занимаваат со ПВЦ И АЛ. СТОЛАРИЈА.ЦЕНОВНИК АЛУПЛАСТ ПРОЗОРИ И ВРАТИ: EDNOKRILNI.ALUPLAST:50x50=52ev,60x60=59e,60x80=64e,80x80=70e,80x100=78e, 60x120=76e,80x120=85e,80x140=90e,90x140=97e,100x100=85e,100x140=100e____________________________________________ DVOKRILNI.ALUPLAST.TPRECKA:120x120=140ev,120x140=152ev,140x140=160e, 160x120=157e,160x140=170e,180x140=180e,200x140=200e,____________________________________________ BALKONSKI VRATI EDNOKRILNI I DVOKRILI.ALUPLAST:70x210=105e,80x210=110e,90x210=115e,80x220=115e, 120x210=200e,140x200=204e,140x210=212e.140x220=220e,160x210=212e,____________________________________________ WCVrati.ALUPLAST:70x205=110e,80x205=120e,90x205=125e,100x205=130e,____________________________________________ VLEZNI.VRATI.ALUPLAST:90x210=265e,100x210=270e,110x210=275e,135x210=480e,140x210=485ev____________________________________________ За повеќе информации и нарачки обратете се на jovanov_petar@yahoo.com или на 076/752-978, 077/670-691Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
14.02.2015

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Petar Jovanov
Град:
Skopje
Телефон:
077670691
Објавен на:
27.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка