Филтер

избери
до
избери
Филтрирај

Facebook Like box

ВИП Продавници Подреди по:
Датум (Најнови Најстари)
Тука е единствениот заемодавец што го добив мојот заем

Здраво г.

Со длабока благодарност сакам да ви го доведам моето сведоштво, Вие, кој барате заем од пари, не знам како да ви ја изразам мојата радост, бидејќи јас сум во потрага по заем, Наидов на...

Цена:1.200 €

   

Објавен на: 12.07.2018
Телевизор Тесла лед 43

Телевизор Тесла лед 43 малку користен

Цена:10.000 ден.

   

Објавен на: 09.05.2018
Прoдaвaм сaтелитскa чинијa сo држaч зa LNB

Прoдaвaм сaтелитскa чинијa 120 см сo држaчи зa LNB и стеги зa истaтa.

Цена:2.000 ден.

   

Објавен на: 05.05.2018
TV Samsung Flat Screen 21" i komoda za TV

Prodavam Samsung televior Flat Screen 21", ispraven, mnogu malku koristen i komoda za televizor so dimenzii 150/50cm i visina 60cm so dve vrati, stranicni pregradi i metalni racki i nogarki.
...

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 01.05.2018
IPTV - So 15 000 kanali

Нудам IPTV која дефинитивно e најдобрата и најстабилна IPTV во Македонија, без сецкање, кочење и која содржи повеќе од 14000
канали и VOD - која редовно се ажурира. Каналите може да се гледаат на...

Цена:По договор

   

Објавен на: 16.04.2018
Se prodava Koaskialen kabel [visoko kvaliteten]

Se prodava koaksialen kabel od 305 metri namotam na kotor (neotpakuvan) visoko kvaliteten, bela boja. Od markata PCT. So troslojna zastita i odlicen za obrabotka. Za vnatresni ili nadvoresni instal...

Цена:По договор

   

Објавен на: 12.04.2018
Продавам нов гимбал Zhiyun Smooth Q

Продавам сосема нов гимбал (стабилизатор за мобилен) Zhiyun Smooth Q

Цена:7.900 ден.

   

Објавен на: 19.03.2018
LG televizor

Prodavam LG televizor 32inci

Цена:6.000 €

   

Објавен на: 14.02.2018
сателитска антена и дрим бокс рисивер

Продавам сателитска антена со мотор и ресивер дрим бокс

Цена:150 €

   

Објавен на: 19.01.2018
iptv preku internet

najdobrite kanali ex yu dokumentarni filmski sportcki arena sport klub albanski germanski preku 900 kanali...+ videoteka javete i uverete se

Цена:100 €

   

Објавен на: 06.12.2017
PRODAVAM SHARP TELEVISOR

PRODAVAM TELEVISOR SHARP LCD COLOUR TV MODEL LC-52X20E so postolje, daljinsko, skard kabel, vlezni kanali skard dva vleza, audio vlez i izlez, digitalen audio izlez, vlez hdmi , AUDIO (R/L) , ...

Цена:32.000 ден.

   

Објавен на: 27.09.2017
krediti 100 % od garanciju

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju privatni od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:5.000.000 €

   

Објавен на: 28.07.2017
TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK VO VASIOT DOM.NA LICE MESTO GO DETEKTIRAME KVAROT I AKO SE SOGLASITE VEDNAS KE BIDE POPRAVEN TV.SO KVALITETNA USLGA I GARANCIJA GARANTIRAME ZA KVALIT...

Цена:200 ден.

   

Објавен на: 28.07.2017
Продавам 32" Full HD Philips Телевизор

Продавам 32" Full HD LED Philips Телевизор. Koристен година дена.

Цена:9.000 ден.

   

Објавен на: 25.07.2017
kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 50.000.000 eura.

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 17.07.2017
Finansiranje od kredit 100 % od garanciju.

Finansiranje od kredit 100 % od garanciju 2.000 eura ima 5.000.000 eura mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 15.07.2017
kredit 100 % od garanciju !!

Ja sam žena koja osigurava kredit 100 % od garanciju privatni od 2.000 eura ima 50.000.000 eura kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:50.000.000 €

   

Објавен на: 13.07.2017
Brzi krediti za financiranje projekata.

Pozdrav,
Možete dobiti brz kredit? Puno ljudi koji su u potrebi novca za financiranje svašta i dugova, u stvari, gotovo sve na svijetu da se više realan. Kredit može pomoći! Ovo je v...

Цена:20 €

   

Објавен на: 11.06.2017
Ja sam žena koja osigurava kredit novac

Ja sam žena koja osigurava kredit novac kako bi ljudi koji stvarno potrebno s malom stopom od 2% mail: sanchezaline24@gmail.com

Цена:По договор

   

Објавен на: 04.06.2017
Се Продава

Телевизор марка Фуего плазма телевизорот е добро сочуван.
Контакт на телефон:
075-711-603

Цена:5.000 ден.

   

Објавен на: 23.02.2017
ВИП Продавници Подреди по:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка