LG televizor

ЦЕНА: 6000 €

LG televizor


Prodavam LG televizor 32inciГрад:
Skopje
Телефон:
077711728
Објавен на:
14.02.2018

ЦЕНА: 6000 €

Карактеристики:

Град:
 Струга

Контакт

Име:
Hristina Krijestarac
Град:
Skopje
Телефон:
077711728
Објавен на:
14.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка